Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valaki más is szeretne démont...

Valaki más is szeretne démont idézni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék démont idézni, és ti?

2016. febr. 9. 21:35
 1/10 anonim válasza:
Aha jó buli lenne, ha csak akkor lenne a mi világunkban amikor én szeretném ;)
2016. febr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Missi_Key ***** válasza:
Érdekelne, de nem tudnák neki mit mondani
2016. febr. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

És mi a célod vele?

Vagy cssak ugy kiváncsiságból?

Mert akkor kivánom hogy ne sikerüljön...

Ha sikerül és ok nélkül rángatsz egy démont az odacsap...

De egy angyal is...

2016. febr. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Lenne sok - sok kérdésem hozzád... A leg fontosabbak: miért akarod? Tudsz valamit az idézésekről? Mik a démonok, és mit akarnak? Mit vársz el tőlük?


Én nem akarok ilyesmikkel foglalkozni. Olvasgass utána, hátha elmegy a kedved...

Találj más elfoglaltságot. Tanulmányozhatod a démonokat, szellemeket, idézést, de ne próbálkozz ilyen idézéses cuccal.

2016. febr. 10. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
ja, én is. mmorpgkben tök jó buli...
2016. febr. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én szeretnek, meg szellemet is
2016. febr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Meg akarsz halni te marha?? Amúgy idéztem már szellemet, sérülés lett a vége. Nem mondom hogy a szellem volt, de soha többet! Az kell, egy jó kis démon.. aha. Unatkozol? Meguntad az életed?
2016. febr. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Fleurr ***** válasza:
100%

Ha meg akarsz halni, ne pocsékold az energiádat idézésekre.

Nem hiába az a sok figyelmeztetés, hogy a démonok gonoszak, szellemet és démont idézni veszélyes. Szerinted mindenki a levegőbe beszél?


De oké, idézz démont, szellemet, csak akkor majd ne siránkozz, hogy ha téged és a szeretteidet sorra éri a baleset, vagy valaki meghal hirtelen. Mert ez így működik! Nem csak téged fog bántani, hanem a környezetedet is!

2016. márc. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz ilyesmivel, aki meghalt (vagyis szellem) azt nem kell bolygatni. A démon meg alapokvetően gonosz lény, ne akard a közeledben tudni!


Démont idézni kb. olyan, mint szűz lányként szatírok és nemi erőszakolókat hívni a házadba amikor egyedül vagy, vagy egy csapat migránst, tuti fájdalmas vége lesz a dolognak.


Akár az életedbe is kerülhet!

2016. márc. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez a keresztény sztereotípia. A démonok barátságosak.


Kedves Kérdező!

Kérlek szépen ne idézz démont ok nélkül, tudatlanul. Rossz vége lehet. Te sem örülnél, ha ok nélkül zavarnak.


Ha mégis szeretnél idézni, akkor csak Sátánon keresztül, és a Gótikus démonok közül, utánaolvasással próbáld meg.

2016. jún. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!