Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mennyire jó ötlet egyedül...

Mennyire jó ötlet egyedül szellemet idézni?

Figyelt kérdés

Azt hallottam hogy az a jó ha többen vagyunk szellem idézéskor.

Most az érdekelne hogy lehet e egyedűl is szellemet idézgetni vagy az jobb ha többen vagyunk.



2015. okt. 13. 12:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Csoportban van értelme, mert akkor legalább van társaság.

Illetve ha valaki valamelyik szertől hallucinálni kezd, van aki rántsa a halálból.

2015. okt. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül a legjobb.
2015. okt. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az mennyire jó ha hárman vagyunk szellemidézés közben?:)
2015. okt. 13. 13:43
 4/11 Amarok Tonrar ***** válasza:
70%
Linkeled nekem a nők lapja weboldaláról az idéző rituálét? Abból kiderül, hogy hányan kelletek.
2015. okt. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha jön a szellem, akkor már úgysem leszel egyedül.Tehát jó ötlet, ha társaságra vágysz és épp nem tudnak átjönni a haverok.
2015. okt. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyedül soha ne idézz szellemet! Nem csak azért mert jobb társaságban,hanem azért is mert lehet h gonosz szellemet idézel!!! És ne feledd akkor se idézz ha páratlanul vagytok(pl. egyedül, hárman, öten...)👻👻 jó szellemidézést kívánok!😊
2015. okt. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Semennyire sem ha nem tudod hogy küldd vissza r-go társaságban sem veszélytelen . Előfordulhat hogy egyet idézel de többet kapsz lesz a vége
2015. okt. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Jigsaw v2.4 nevű felhasználó válasza:

Lehet idézni szellemet, de ha ketten vagytok jobb az összhang és a szimmetria. Én egyszer egyedül próbáltam idézni szellemet, de az egyik gyertya magasabb volt a másiknál, így amikor le akartam vágni az egyik gyertyából, hogy szimmetrikusak legyenek megégett a kezem, de mivel csak az egyik égett meg a másikat is meg kellett égetni, hogy meg legyen a szimmetria. (Egyébként nekem ez a mániám), de azt mondom, hogy inkább ne csináld nagyon veszélyes szimi07.

2015. okt. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Hali


Azon kívül, hogy válaszolok pár érdekes tényt is írtam ☺


Amióta van saját szellem hangot rögzitet videóm azota hiszek bennük, de utána nézek a videók valódiságánál.

semmi értelmes nincs benne csak egy angol nő szólal meg benne és az a furcsa sem én sem abban a pillanatban mellettem lévő lány nem szólalt meg. A mély női hang kb ezt mondhatta "you have.. pig" mások is ezt hallották akiknek mutattam mert eredetileg tehenet vidiztem visszanézve hallottuk meg..


Mutatok egy angol pasas vidijét ahol házilag készitett ghost activity-t és minden benne valódi néztem is alaposan, de magam nem tudom cáfolni mi történik.:

https://www.youtube.com/watch?v=Q7K7PTJ-Zd4



21/L

2015. okt. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2015. okt. 14. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!