Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Létezik, hogy ismeretlen...

Létezik, hogy ismeretlen helyeken rádragadnak bizonyos asztrál teremtmények, különös démonok?

Figyelt kérdés

Nos a balatonon vadkempingeztünk és nagyon sok eldugott helyen töltöttünk sok időt, éjszakát is.


Az utolsó éjszakán nem tudtam aludni és nagyon furcsán éreztem magam, például bevillant egy kutyaszerű ijesztő lény aminek oldalra álltak a szemei és nézett rám.


Otthon sosem voltak nyomasztó álmaim, de ott olyan érzésem volt mintha valamik rámragadtak volna. Amit álmomban megláttam.


Tihanyban voltunk sokat például.


2015. júl. 23. 00:03
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ez azért is volt furcsa amúgy, mert kifejezetten nyugtató, idilli környezet volt és élveztem az ottlétet, de az utolsó éjszaka óta és amióta eljöttünk ráz a hideg, rosszul érzem magam és mintha félnék is esténként.
2015. júl. 23. 00:04
 2/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy mindig megjegyzem ezeket a rémképeket és nem tudok szabadulni a látványától akár évekig...
2015. júl. 23. 00:09
 3/13 A kérdező kommentje:

Most épp azon gondolkodtam, hogy az előző kutyánk volt, fél éve halt meg és ugyanolyan barna volt mint amit láttam, csak itt kicsit furán állt a szeme.


Lehet nem volt gonosz de én megijedtem tőle meg fura, hogy tihanyban jött elő...

2015. júl. 23. 00:18
 4/13 anonim ***** válasza:

Nos, kedves idegen, én is épp most voltam Tihanyon és Balatonon környékén, de rám az égvilágon semmi nem ragadt az iszapon és a koszon kívül.

Egyébként ne aggódj, amikről te beszélsz, azok nem szaladgálnak csak így a világban, különben már mindenkinek lenne belőle egy, plusz kettő háziállatnak. Ezeknek csupán akkor lehet esélye, ha utat adsz nekik, pl. idézés által. Ha ilyesmit műveltél a közelmúltban, akkor esetleg számításba lehet venni az aggályaidat. Minden egyéb esetben kizárólag rémálomról van szó, semmi több. Azoknak is több fajtája van, vannak rendkívül valósághűek, meg vannak kevésbé azok. Amit írtál, hogy téged egy-egy ilyen akár évekig is kísért... hm, hát az nem túl jó. Sokan érzékenyek a rémálmokra, van akinek az egész napja befuccsol tőle. Javasolnám relaxációs gyakorlatok elvégzését és a pozitív gondolatokat elalvás előtt. Amellett persze, hogy elfogadod a tényt, miszerint a rémálmok nem tudnak bántani, csak az elmédet, ha engeded. Hát akkor meg ne engedd! Bú!

2015. júl. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hogyhogy rád ragadnak? Váladékot választanak ki, amely a kötődést segíti, vagy csápokkal ragadnak meg? Esetleg csak rád szállnak és rejtélyes módon nem esnek le?
2015. júl. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Menj fürõdni és lejön a ragacs.
2015. júl. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kedves első! Köszi a választ. Másrészt szeritnem egész tiszta volt a víz, ha más nincs próbálj meg Gödrösnél fürödni de a strandok között. Esetleg a másik oldalon a tanösvénynél :)
2015. júl. 23. 08:24
 8/13 anonim ***** válasza:

Asztrállények nemigen 'ragadnak' az emberre, démonok igen, de ez szinte lehetetlen így, ilyen helyzetben, ugyanis nem mászkálnak a természetben és 'jé egy ember, szálljuk meg!' .

Lehet a hátadon aludtál (vagy a hasadon) és ettôl volt ilyen nyomasztó az álmod,hiszen ilyenkor nagy nyomás nehezedik a mellkasodra,ami a rémálmokat okozza. És mint írtad hajlamos vagy arra, hogy egy-egy rosszabb álomtól sokáig görcsölj, szóval itt is van a probléma. Sajnos nemtudok erre különösebb megoldást, de elôttem már írt egy kedves emberke, úgyhogy csak biztosítani tudlak arról, hogy semmi nem ragadhatott rád. :D

2015. júl. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem nyomásról van szó, konkrétan egy kutyafejet láttam amit kicsit most átphotoshopolok, hogy lásd miről van szó:

[link]

Baromi ijesztő volt, hogy így felvillan egy ilyen.

Képen nem tudom érzékeltetni de nagyon nyomasztó démoni tekintete volt, olyan ami nem rád, hanem beléd néz.

2015. júl. 23. 09:24
 10/13 anonim ***** válasza:
Egy egészséges emberre, egészséges(természetes) környezetben, főleg ha több időt tölt ilyen helyen, nem nagyon ragadnak dolgok. Egy ilyen túrától inkább ellenállóvá, mintsem sebezhetővé válasz. Ez inkább valami ősi, ösztönös félelem lehetett, ami minden emberben megvan, és a természetben esetenként előjöhet. Minél vadabb, élettel telibb a táj, annál inkább. Sokan nem tudnak szabadulni ettől az ösztönös félelemtől akkor sem, ha már nincsenek abban a helyzetben. Ezen kellene elgondolkodnod, hogy ez mennyire lehetséges.
2015. júl. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!