Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nektek milyen természetfeletti...

Yldee kérdése:

Nektek milyen természetfeletti élményetek volt már? Ha volt. Tudom sok ilyen kérdés van ebben a témában de hátha lesz valami új. Szkeptikusok is írjanak nyugodtan!?

Figyelt kérdés
2014. szept. 22. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

Leesett a fali tányér a szegről ugy hogy else volt szaakdva a cérna+ a szeg is a helyén volt

Mamám vasalt és kimondta h " ha ittvagy adj valami jelet"

erre a vasaló zsinórjából 1 méteres lángcsóva csapott ki

tuti nem véletlen...

2014. szept. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Spilerke ***** válasza:
29%
Én egyszer láttam egy kútcsát olyan magas volt, mint egy őz, csak nagyobb, s bolyhosabb a fülei pedig felfelé álltak a halott nagyanyám életére esküszöm.
2014. szept. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Spilerke ***** válasza:
z
2014. szept. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1: basszus tuti becsokiztam volna!

2: egy élmény volt! Jót nevettem.

2014. szept. 23. 20:25
 5/9 Spilerke ***** válasza:
Én is csak olvastam egy kérdésnél gondoltam ide másolom ne gondold, hogy síkhülye vagyok. :D
2014. szept. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem gondolom! :D Csak vicces volt. :*
2014. szept. 26. 09:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Belenéztem niki minaj egyik klipjébe. :s
2015. márc. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Egyszer beléptem az egyik barátnőm álmába!És még sok más emberébe is és ezt ők is tanúsították!Nem kamu!
2015. márc. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én valóban át éltem egy természet feletti élményt hívő vagyok újjászületett szellemben Jézusban lévő őszinte hit által nyitott szívvel Isten ingyen kegyelméből és ezt bárki meg kaphatja légy őszinte nyitott szívvel bízz Jézusban hogy miattad halt meg és fél támadót úgy érezheted még Szent Szellemét hogy a lelkedben szeretettel teljes pozitív energiát fogsz érezni és garancia az őrök életre így őröke benned marad hit által Szent szelleme.
2016. aug. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!