Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha szellemek léteznek akkor...

Ha szellemek léteznek akkor Vámpírok és Vérfarkasok is?

Figyelt kérdés

Ha jobban belegondolsz ez egyértelmű hogy igen, szellemekre kézzel fogható bizonyítékot nem találtak, de nincs is szükség rá. Mindenkinek voltak már esetei szellemekkel.


De most a szkeptikusokat akarom meggyőzni hogy azért ebbe van valami logika.



2013. okt. 2. 08:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/115 A kérdező kommentje:

Normálisan is le tudtam volna vágni csak akkor nem értitek meg a környezetet ahogy látjátok az ott a nagyított képen haverom ujja és kezébe a telefon, mögötte meg egyértelműen ott van valami!


Nem volt időm normálisan kivágni a képet sok kell tanulnom.

2013. okt. 2. 22:20
 32/115 anonim ***** válasza:
100%
nem akarlak kritizálni.De én nem látok semmi különöset azon a képen!de lehethogy én vok hülye vagy te! xD
2013. okt. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/115 anonim ***** válasza:

Látva ezt a "képet", most már egyértelmű számomra, hogy léteznek vámpírok és vérfarkasok is.

Érzem, hogy megvilágosodtam! :)

2013. okt. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/115 anonim ***** válasza:

ha léteznének vérfarkasok és vámpírok akkor biztos mutatnák őket a híradóban... De mivel nem mutattak még vámpírt és vérfarkast híradóban ezért a kézzelfogható magyarázat az h nem léteznek!

de ez csak az én véleményem.(egyébként a szellemekben viszont hiszek)

2013. okt. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/115 A kérdező kommentje:

Egy olyan lény ami bujkál az idők kezdete óta az emberek elől gondolom nem fogja csak úgy felfedni magát...

Egyszerű paraszt logika.

Most te komolyan azt várod hogy beálljon a kamerák elé és csak mondja a magáét?

2013. okt. 6. 21:34
 36/115 anonim ***** válasza:
84%

Kár ezen felhúznod magad. Törődj bele, mindig lesznek ilyen agyasak, akik odáig jutnak, hogy:

- Ha lennének, akkor szerepelnének a híradóban. (a vezérfonalas médiában csak az szerepel, amit eléd raknak...és senki nem fog vámpírokról riportot csinálni, mert az ötlet is vicc)

- Ha lennének, akkor már valaki látta volna őket, de soha senki nem látott vámpírt/vérfarkast. (tévedés, számos szemtanú beszámolója létezik)

- Ha lennének, akkor már nem lenne emberiség. (téves azt feltételezni, hogy minden megharapott ember vámpírrá/vérfarkassá változik)

- Ha lennének, akkor folyton találnának kiszivornyázott hullákat, de senki nem talál semmit. (mivel a médiából megszűrt, ellenőrzött információt kapsz, dunsztod nem lehet róla, hogy nem-e tényleg találnak ilyen hullákat)


És tudjátok, ha vámpírokról van szó, akkor lehet emlegetni a Renfield-szindrómát, Porphyiriát; vérfarkasokról lehet emlegetni a lycanthrópiát, hypertrichosis-t; és úgy általában a veszettséget meg egy rakás dolgot, ezek mind nem magyarázzák meg a so called "legendát". Az sem, hogy sok hülye paraszt fantáziált meg hisztériás volt. De ugyebár, a szellemeket is érzékcsalódásra meg hallucinációkra szeretik fogni, sőt, ha többen látják, ahhoz is kitalálták az úgyn. csoportos hallucinációt. Persze. Mindent ki lehet magyarázni, csak azt nem ha a seggetekbe harap egy ilyen dög.


Ne foglalkozz velük, nem tudod őket meggyőzni. Mindenki magát győzi meg.

2013. okt. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/115 A kérdező kommentje:
Köszönöm, végre valaki!!!
2013. okt. 6. 23:26
 38/115 anonim ***** válasza:
100%

Két hülye egymásra talált... :D

S ha vámpírok léteznek, akkor ugye unikornisok meg zombik is, ugye?

Csak bújkálnak!

2013. okt. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/115 anonim válasza:
hát én ezen a képen nem látok semmit!!!sztem a bulin kicsit sokat ittatok és azért látjátok hogy ott van valami!!!
2013. okt. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/115 anonim ***** válasza:
Ezek szerint normális vagy kérdező?na ugye. :DDD
2013. okt. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!