Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tényleg léteznek angyalok?

Tényleg léteznek angyalok?

Figyelt kérdés
2008. jún. 6. 14:31
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
54%
Te is az vagy, ha ilyet írsz :-)
2008. jún. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom hogy léteznek de őrngyalunk az lehet hogy van.Egyszer néztem egy dokumentum filmet az egyik külföldi csatornán ahol az örangyalokról meséltek és mutatták a felvételt ahol egy gyereket elütött az autó és mutatták a felvételen hogy pont a gyerek mögött egy halvány emberi alak állt.És a gyerek sértetlenül egy pici seb nélkül megúsztta a balesetet.Pedig az autó jól elgázolta és meg sem sérült.
2008. jún. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim válasza:
81%
Angyalok persze hogy léteznek, lásd: Biblia. Őrangyalok viszont nincsenek. Mert az angyaloknak ne az a feladatuk hogy az emberek fizikai jólétével foglalkozzanak.
2009. febr. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim válasza:
59%
IGEN tényleg léteznek :)
2009. máj. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
7%
ANGYALOK?? HULYEK VAGYTOK?! VAGY MEGRAGADTATOK 4 EVES SZINTEN? PERSZE HOGY NINCSENEK ANGYALOK!! CSAK NEM KENE NEGY METERREL A FOLD FELETT JARNI, HANEM VISSZA KENE CSOPPENNI A VALOSAGBA... ANGYALOK, TE JO EG!! AZT MEG EL IS HISZEM, HOGY VANNAK VEDOSZENTEK, DE ANGYALOK, AKIK SZARNYAKKAL LEBEGNEK MEG BLABLABLA, OLYANOK NINCSENEK, NE LEGYETEK MAR GYOGYOSOK!
2009. júl. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Akkor Isten sincs, és Szentlélek sincs ? A biblia is hazugság tán, és csak délibábok voltak az ott megjelent angyalok?
2009. júl. 20. 11:25
 7/38 anonim ***** válasza:
83%

Miért kell mindent csupa nagybetűvel írni? Ez a beszédben az üvöltésnek felel meg, nem tudtad?! Normálisan is lehetne közölni, hogy nem hiszel bennük.

Én amúgy hiszek az angyalokban. :)

2009. aug. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim válasza:
83%
Igen, léteznek :) Ha érdekel titeket akkor vegyétek meg Denise Whichello Brown - Angyal terápia című könyvét! Nagyon jó, ír az angyalokról, neki pl. sok mindenben segítenek, és, hogy mennyire megkönnyíthetik az életünket! =)
2009. aug. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim válasza:
74%
mélyen tisztelt csupanagybetüvel író személy. Legközeleb caps lock off plx, kösz. Én inkább materialista vagyok, abban hiszek amit látok, és érzek. Az angyalok nem ilyenek. A vallás az emberi hiszékenységre és butaságra alapul. Szerintem nincs semmilyen felsőbb hatalom. Ugy gondolom mindenre van racionális magyarázat ami történik, csak nem feltétlenül tudjuk még felfogni. Jó-jó fejlett a tudomány, de még mindig van hova fejlődnünk. És ha valami olyan történik amire úgy gondolod nincs magyarázat az nem feltétlenül van úgy..
2009. szept. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
71%

Nézd: a "tudomány" rovatban kérdeztél. Szerinted itt mit lehet erre válaszolni?

A tudomány ilyenkor a következő kérdéseket teszi fel:

- láttál már angyalt?

- beszéltél-e már valakivel, aki látott angyalt?

- láttál-e már valamit (bármit), amit csak és kizárólag angyal tudott létrehozni?

- mit VÁRSZ az angyaloktól? Mi lesz másképp a világban, ha vannak, vagy ha nincsenek? Ha nincs, akkor mi lehet helyette?


- szerinted MI az angyal? Milyen, hogy néz ki, mi jellemző rá, mit tud, hogyan viselkedik?

Ezek közül melyik kérdésre tudsz válaszolni?


Egyáltalán: van-e ma a világnak olyan jelensége, amelyhez feltétlenül szükséges, hogy angyalok létét feltételezzük (vagyis máshogy nem magyarázható) ???

Ha nincs, és a fenti kérdésekre egyre sem tudsz válaszolni - akkor Ockham borotvája szerint a tudomány azt mondja, hogy az angyalok létével foglalkozni FELESLEGES.

2009. szept. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!