Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vámpírhívők! Tudtok bármilyen...

Chrishu kérdése:

Vámpírhívők! Tudtok bármilyen bizonyítékot felmutatni a vámpírok létezésére?

Figyelt kérdés

Állandóan azt írják, hogy nyissam ki a szemem nézzek körül...

Nem kell kézzel fogható bizonyíték, elég lesz egy hiteles(nek tűnő) iromány...

Várom a válaszokat



2012. szept. 21. 18:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%

Vérszívók szerte a folklórban:

[link]


[link]


Ezek csak állattamádásokat írnak le, de ugynúgy mindenhol vértelen hullák maradnak két kicsiny pontszerű sebbel.


Érdemes még utánanézni a : feketeszeműeknek, fanyűvőknek, szárnyas "angyaloknak", talán a molyembert ismered.


Ne a kalsszikus, Bram Stoker által visszaadatt vámpírt vedd alapul. Ma ezért is sok filmet kritizálnak, merthogy a vámpírok halottak, meg nem látni őket a tükörben.

De ami halott az ugye nem él. A vámpírok pedig igenis élő lények, nem lomha holttestek. Ez az utóbbi időben kcisit összefonódott a zombi mítoszban.

2012. szept. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Itt max csak twilight hívők vannak még mindig, akik állandóan ugyanazt a fárasztó és idegesítő kérdést teszik fel újra és újra és újra,hogy mi van a vámpírokkal


Üdv,

Elemér jósnő

2012. szept. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az információt Elemér jósnő, ment a zöld

RE:1

A klasszikus Drakulában jelent meg a vérszívás és a két pont. Azelőtt a vámpírokat max 60 IQ-jú lénynek írták le őket

2012. szept. 21. 19:02
 4/13 anonim ***** válasza:
39%
Nézzétek ezt meg és ti is hinni fogtok bennük. Angol tudás nem árt: http://www.youtube.com/watch?v=N59DP-NYBb8
2012. szept. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
Nem igaz, a vámpírokat soha nem nézték ostobának: véráldozatokat mutattak be az indiánok, az európaik, hogy jól lakjanak az "isteneik". Ostoba lényeket nem tekintik istennek.
2012. szept. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Nem láttál még Mónika show-t?
2012. szept. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
82%
xD utolsó te paraszt vagy xD
2012. szept. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
32%

Majd jól megharaplak! Ha kiszívom a véred, biztos nem fogsz kételkedni a létezésemben!


Nagykan Szúnyog, a vérszívó vámpír!

2012. szept. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%
293 évvel ezelőtt kalózként éltem, fosztogattam meg élveztem az életet soha nem kaptak el,híres kapitány voltam,rettegett a Karib-tengeren. Legendák keringtek rólam, főleg azért, mert nagyon kevesen láttak, csak félelmetes hajómról hallottak.Nem is mutatkoztam, nehogy hírnevem odavesszen, mivel nő vagyok. Elkövettem azonban egy hibát. Kifosztottam egy gazdag hajót és a csatározásban foglyul esett a tulajdonosa egy jóképű nemes. Azonnal beleszerettem és magamnál tartottam. Az első dac után megtört a jég, mintha a lelkem másik fele lett volna órákon át beszélgettünk. Egyik nap azonban a legénység rémülten közölte, hogy egyikük meghalt, csak két kis pont van a nyakán, semmi egyéb. Eltemettük tengerész szokás szerint hullámsírba, majd ment tovább, minden a maga rendjében. Kikötöttünk az egyik szigeten. Másnap ismét különös haláleset híre fogadott minket. Aznap este a szeretőm ingén különös foltokat fedeztem fel, de még mindig nem gyanakodtam. Ismét tengerre szálltunk. Egy összecsapás során úgy láttam,mintha találat érte volna kedvesem, a ruháján látszott is a nyoma, de rajta semmi sérülés nem volt. És kezdett gyanús hogy soha nem étkezett velem.Kikötöttünk egy helyen, melynek nagyon ellene volt, hogy ott szálljunk partra de kénytelenek voltunk vizet és élelmet vásárolni. Este a fogadóban valaki felismerte értelmetlen verekedés tört ki, üldözőbe vettek minket. Egyből vitorlát bontottunk majd elkezdtem faggatni, de nem árult el semmit. Néhány nap múlva összecsaptunk a királyi flottával, súlyosan megsérültem, azt hittem meghalok, elsötétedett minden, az utolsó,amit láttam, hogy kedvesem felém rohan. Kótyagosan ébredtem, de valami furcsa lüktetés járt át, és egy másfajta éhséget éreztem. Minden nagyon intenzív volt, élesebben hallottam a hangokat,éreztem a szagokat. Szerelmem ott ült az egyik sarokban, odajött, és mindent elmondott,hogy ő vámpír és most már én is az vagyok, csak így tudott megmenteni a haláltól. Azóta sok dolog történt, lejárt a kalózok ideje, én már a világ számos országában éltem, most is sokat utazom jelenleg egy óriási IT céget vezetek és csak kevesen ismerik a valódi énem.......
2012. szept. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
2012. szept. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!