Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hisztek a szellemekben?

Hisztek a szellemekben?

Figyelt kérdés
2009. júl. 31. 17:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Hosszas gondolkodás után, igen. Szerintem valami biztos történik az ember lelkével, tudatával, miután meghal. Lehet hogy éppen megjelenik "szellem" képében.
2009. júl. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%

Nem végeztem szellemológiát, de igen, vannak szellemek.


Csak a Szent Szellem, aki jó!


A többi szellem a sátán szolgája. Ezek test nélküliek.


Az ember 3 "alkotórésze" is test, lélek és szellem.


Gondolom a kérdező a gonosz szellemekre gondolt. Léteznek és semmi jó nincs bennük. A biblia ír róluk. Olvastad már?


Nibo7

2009. aug. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
68%
Nem hiszek, baromság a egész!
2009. aug. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem hiszek. Még eggyel sem találkoztam.
2009. szept. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
48%
Nem hit kérdése, nem vagyok hívő típus. Kb. 20 évig materialista, reál gondolkodású voltam, mérnök lettem, most pedig ez számomra egyértelmű kérdés, vagyis vannak szellemek. Azok a lelkek maradnak itt egy darabig, amelyeknek még dolguk van, akarnak valamit, de nyugi, szemmel vannak tartva ők is és általában semmi gond velük.
2009. okt. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
én hiszek.történtek már velem megmagyarázhatatlan dolgok és sok más emberrel is
2009. nov. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%

aki nemhisz benne az bolond mert igenis léteznek


ha valaki aki majd titeket is kísért majd akkor lehiszitek

2010. febr. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Nos én nem hittem, hogy léteznek, de nagyon érdekelt a téma. Ha a TV-ben láttam, hogy valami szellemes megy rögtön megálltam a kapcsolgatással és megnéztem. Néha szokott menni a Discovey csatornán a Szellemjárás című dokumetum film, amelyben amerikai családok mondják el tapasztalataikat, szellemekkel kapcsolatban. Nem igazán hihető mindegyik sztori. De a múltkor egy műsorban (nem a szellemjárás), ami tényleg hihető, egy kutatócsoport nyomozott egy házban. Nem volt semmi rémisztő benne. A szellem nem ment át rajtuk és nem üvöltözött, hogy takarodjanak ki innen. Kiderítették, hogy a ház pont észak és dél határára épült, és a polgárháború idején meghalt itt egy parancsnok. Készítettek egy hangfelvételt amiben úgy beszélnek, mintha megkérdeznék a parancsnoktól, hogy rendeljenek-e még fegyvert és hihetetlen de válaszolt. (Nem az emberi fülnek hallhatóan, hanem egy speciális magnó segítségével és nagyon röviden.) Észrevették, hogy az egyik szobában 20 C fok a hőmérséklet a szoba egyik sarkában, a másikban már 15 C fok. ....... Nagyon érdekes... Nos, nekem ez jobban hihető volt, de még most sem tudom, hogy gondoljam.
2010. ápr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Én hiszek bennük, pedig nem vagyok vallásos, nem olvastam a bibliát és nem is áll szándékomban.

Kicsi korom óta történnek velem fura jelenségek eltűnnek dolgaim, majd megjelennek más helyeken, hangokat hallok és sokszor érzem hogy figyel valaki.

A házunkba régen meghalt egy nő, az ő szelleme van itt. Érzem ha a közelemben van és nem zavar, mert tudom hogy nem akar bántani:)

2010. ápr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én hiszek. Vannak olyan dolgok, amikre az egyetlen magyarázat a szellemek létezése.
2010. júl. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!