Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tegnap a szobámban végig be...

Hope99 kérdése:

Tegnap a szobámban végig be volt húzva a sötétítőfüggöny mert azon az ablakon napközben állandóan besüt a nap. Lehet szellem a lakásban? (többi lent)

Figyelt kérdés
na szóval este amikor bementem (egész nap nemvolt bent senki) és el volt húzva a függöny. Szüleim sem lehettek mert 18:00-ig dolgoztak utána meg az udvaron voltam velük estig. Szellem van a házban?

2012. júl. 7. 11:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyilván te voltál az, csak elfelejtetted. A figyelemzavar gyakori tünete. Mindenkinél elő fordul.
2012. júl. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ilyet az ezotériába kell írni. Amúgy lehetséges :D
2012. júl. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb, hogy ideírja, mivel az ezoterikusok teletömik a fejét marhaságokkal. :)
2012. júl. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nem értem, hogy jut eszükbe, hogy szellem. Ennyi erővel egy grizzly húzta el a függönyödet, mert már lemerült a napelemes zseblámpája.
2012. júl. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha sok babot eszel, és teleszellented a lakást a lehúzott redőny miatt nem tud kimenni.


Jaaa, most látom, hogy szellem nem szelem. Nem az f.szság, Hány éves vagy? 7?

2012. júl. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
lehet hogy a szülőd húzta el reggel
2012. júl. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerintem kérdezd meg anyukádat, hogy amíg ti kint voltatok nem-e kereszthuzatot csinált, mert ilyenkor minden ablak, minden függöny kinyitódik, kihúzódik, hogy a szobák levegője teljesen kicserélődjön. És ilyenkor mindig kint vagyunk, mert megfájdulhat a fülünk, és mire bemegy a család, én már mindent visszazárok, és bevallom, én sem jelentem be nekik sem előtte sem utána, hogy szellőztettem.
2012. júl. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
amúgy nemtom.mert egésznap nemvoltunk bent :)) ja és am 12 :DD
2012. júl. 9. 10:08
 9/9 A kérdező kommentje:
ja és eddig nemtudtam h miaz az ezotéria szóval köszönöm azt is :DD
2012. júl. 9. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!