Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Láttál már szellemet? Mikor,...

Láttál már szellemet? Mikor, és milyen volt?

Figyelt kérdés
2009. jún. 20. 10:07
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
94%
Igen még anno ovis koromban itthon este. Valamiért felébredtem már késő éjszaka volt nézelődtem csak a szobámban aztán akkor jelent meg valami fehér ruhás menyasszony aztán hirtelen olyan volt mintha csontvázzá változott volna aztán rögtön magamra húztam a takarót és bebújtam az ágy sarkába a falhoz és elaludtam talán ha 2-3másodpercig volt ez.
2009. jún. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

:O

elmondtad azóta valakinek, aki tudta azonosítani?

2009. jún. 20. 12:46
 3/30 anonim ***** válasza:
96%

Igen, láttam! Kb. 2 évvel ezelott, a régi házunkban, ahol ezelott laktunk. Azt el kell mondjam, nem egy volt és folyamatosan vívta a csatát a jó és a rossz.

4-6 éves korom korul mindig láttam a szobám sarkában valamit, olyan fekete volt, és éreztem is ezt...

Aztán 2 éve, amikor 1x haza mentem megnézni a régi házunkat, megláttam egy szellemet, a hálószoba ajtónál állt, épp a hálószobába lépett be... Fehér ruhában volt, az arcát nem láttam..

2009. jún. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
nem féltél?
2009. jún. 20. 20:56
 5/30 anonim válasza:
91%
igen,anyukámat halála után.Derékig állt az ágyam mellet.Kis koromba nagypapámat arany burokban mert nagyon féltem tőle mikor elment,és jelenés után elment a félelmem.
2009. jún. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
97%
Gyermekkoromban, olyan 5-6 évesen emeletes ágy emeletén aludtam. Minden éjjel villanyoltás után magas, vékony, ködszerű alakok mászkáltak fel és alá a szobámban nagyon lassan, mintha lelassítottak volna egy filmet. Kivétel nélkül minden éjjel láttam őket és nagyon féltem tőlük, olyankor moccanni sem mertem. Egyszer elkezdtem suttogni, hogy hagyjatok békén, menjetek el, ezt hajtogttam vagy fél órán keresztül, másnap pedig megkértem anyáékat, hogy vegyenek egy kis éjjeli lámpát, tudod, olyan színeset világítót. Onnantól kezdve egy kék lámpa égett egész éjjel a szobámban mindig, egészen 14 éves koromig. Azóta nem láttam ezeket a valamiket, de egy agykontroll oktató szerint őrangyalok is lehettek és azért tűntek el, mert megkértem őket.
2009. jún. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim válasza:
85%

én is sokat! nem is eggyet!

mikor beköltözünk az új házba dierült hogy egy öreg néni lakott itt és nem akaródzott megnyugodni vagyis értitek na nem örült neki h ideköltöztünk és egyszer amikor anyukám meg én átmentünk mamámhoz aludni a nagybácsim aludt egyedül a házba és valami lerúgta őt az ágyról ez nem vicc komoly! mintha egy láb lerúgta vna az ágyról és ő felnőtt ember volt nem talált ilyet ki egésze este félt reggel meg remegett! Aztán 10 éves koromban éjfél fél egy lehetett még mindig emlékszem rá hogy melegem volt és kiraktam a lábam és hirtelen valami egy új elkezdte a lábat csizgetni! nem volt ott semmi nagyon megilyedtem 2 napig nem tusdtam normálisan aludni mert minden éjszaka valami hangott halottam minden éjszaka hangok jöttek a padlásról... egyszer hajnali 5körül vettem a bátorságot és elemlámpával felmentem a padlásra de nagyon féltem és majdnem szívinfartust kaptam amikor hirtelen az ablok kinyilt és valami szó szerint ki sliccolt rajta na én aba a pillanatba futottam sikolva lefelé azóta félek a padlástól xD pedig azé ez má nagyon rlg volt 5 éve xD de van mág iylen sztori anyukám akkori barátja a tükörben látta a papámat aki meghalt és mosolygott rá... aztán egy fényés elment... sok ilyet tudok a miházunk maga a kész kabará ezek pedig igazak.... de már nem nagyin félekj mert amióta elmentnk a templomba és megkértük hogy haggyanak már békén élni minket a szellemek mert nem akarunk rosszat azóta már 5 éve nem történik semmi szerencsére!!!!! de ezek amiket mondtam 2 évben történt!!!

2009. júl. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:
95%
Kiskoromban egy férfi árny járkált a szobámban. Csak ültem az ágyban és figyeltem mit csinál. Azóta félek a sötétben.
2009. aug. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
11%
Ilyen nincsen! Hallivúdi marhaság!
2009. aug. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
85%
Dehogynem van.Velem is történ kb: 5 éve.Aludtam este és valami kinyitotta a szobám ajtaját egy fehér ruhás asszony aki nagyon a nagymamámra hasonlitott aki nem rég ezelött hallt meg.Na szval kinyitotta az ajtot és bejött a szobámba.Felemelt és átvitt a wc be.Nem vicc ez komolyan.És amikor bevitt a wc be akkor a lábammal lerúgtam a wc paprt ami felvolt rakva a csap tetejére.És utána visszavitt.Amikor regggel felkeltem és elmentem a wc re akkor a wc papir ugyanugy volt.....
2009. nov. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!