Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Láthatnak kutyák kísértetet?

Lusy kérdése:

Láthatnak kutyák kísértetet?

Figyelt kérdés
Vasaltam a szobában, amikor bejött a kiskutyám, és ölbe vettem. Észrevettem, hogy feszülten nézi a dédnagymamámról készült festményt. Ekkor letettem, továbbra is feszülten nézte a festményt, támadóállásba helyezkedett, és el kezdett iszonyatosan morogni. Még sosem láttam ilyennek. Ezután kiszaladtam a szobából, és a testemet jéghideg levegő vette körül, és mint ha valami kiszívta volna az erőmet.
2010. nov. 12. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
lehetséges,több mint valószínű.
2010. nov. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Az én nagymamám októberben halt meg. Velünk lakott. Azelőtt a kutyát képtelenség volt kiparancsolni a házból, mindig belógott. Miután meghalt a nagyi, azóta be sem lehet csalni a házba. Egyszer minden ok nélkül lekapcsolódott a villany, a halála után pár nappal. És nem kiégett az izzó, egyszerűen lekapcsolódott a lámpa...
2010. nov. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én kutyám ugyanezt csinálta.

Bent voltam a szobába épp tv-ztem felugrott a kutyám a kanapéra és elkezdte ugatni a falat. Még soha nem láttam ilyennek (most abba a házba lakunk ahol meghalt a dédnagyanyám) nagyon ilyesztő volt, próbáltam elhalgattani jutifalattal de semmi ő továbbra ugatott

22/L

2010. nov. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Nem lathatja, de erezheti, vagy pedig nem szimpatikus neki a mama pl.
2010. nov. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%

Nincs kutyám, de már sok ilyen történetet olvastam/hallottam és hihetőnek érzem. Nagyon jó példa ez a szkeptikusokkal szemben, hiszen az embereket könnyedén lehülyézik, de az állatokat nehéz lenne erre betanítani, vagy nem tudom hogy lehetne rávenni őket hogy csináljanak úgy mintha szellemet látnának (ha nem lenne igaz).

A hideg fuvallat is régi tapasztalat, pl. híres költőnk így írt:

"Szél kele most, mint sír szele kél, s a csarnok elontott oszlopi közt lebegő rémalak inte felém"

Na most lehet lepontozni Kölcsey Ferencet is.

2010. nov. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kutyák igenis képesek érzékelni olyan dolgokat amiket mi nem.Irta itt valaki,h a nagymamája halála elött a kutyát nem lehetett kiparancsolni a házbol.Nálunk is ugyanez volt,csak nem az egyik családtag halt meg,hanem maga a kutya.azelött soha nem jött be a házba,de mielött elpusztult kb 1-2 hétig rendszeresen beszökött a lakásba és ha ki akartuk zavarni bebujt valahova,lapult a földre stb...éjszaka rendszeresen kaparta a bejárati ajtot,vonitott,tehát mindenáron be akart jönni.Mindenkinek feltünt,h valami nincs rendben vele,de nem gondoltuk,h a saját halálát érezte elöre szegény.
2010. nov. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!