Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van valami a házban?

Van valami a házban?

Figyelt kérdés

Temetővel szemben lakunk, illetve nincs messze egy másik sem. Anyámék nemrég temetésről jöttek haza, azóta vannak ezek a jelek.

A jelek: Néha fura szag, esetleg fokhagyma szag indokolatlanul. Érzem hogy valaki/valami figyel ha egyedül vagyok itthon akkor is. Ha egyedül vagyok itthon akkor is érzem hogy van valaki rajtam kívül itthon. Nehéz a levegő más helyekhez képest.



márc. 20. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen
márc. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
🤦🏽
márc. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:
15%

Laktam régen temető mellett pár évig, legjobb hely.

Főleg halottak napján, amikor a gyertyákat kirakják és este felülnézetből látod a területet.

Legalább az indokolatlan fokhagymát kihagyhattad volna Humor Harold.

márc. 21. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Tudom azt a megerősítést akarod kapni, hogy a szellemek nem bírták egymást a temetőbe elviselni és átköltöztek a panelba. De a "fokhagyma szag indokolatlanul." Nem erről tanuskodik. A fokhagyma tisztítja a levegőt. Híresen kártékonyan hat a vámpírokra és asztrális entitásokra. Szerintem ezt a családban valaki szórta szét. Oda tuti nem sok lény jön be.
márc. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Indokolatlan szag jelenthet agydaganatot.
márc. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jó értelmiségi fogyatékosok nézik csak ezt a témát itt gyakorikérdéseken... Azóta kaptam választ egy Sátánista boszorkánytól hogy zsályázni kell a házat az elűzi.. köszi a semmit ti semmirekellők... Ha nem értetek a témához legalább ignorálnátok...
márc. 21. 14:35
 7/10 anonim ***** válasza:
30%
XDDDDDDDDDD adjal mar a cuccbol pls
márc. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Ha csak te érzed a szagot, akkor veled van a hiba, ha pedig mások is érzik, akkor tényleg van ott valami..
márc. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Gombanyo12 ***** válasza:
100%

Csinálj egy tér tisztítást!


[link]

márc. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem macskaszar van a házban. Ágy alatt nézted már?
márc. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!