Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A vámpíroknak mennyire imponál...

A vámpíroknak mennyire imponál, hogy az emberek romantikus és/vagy erotikus regényeket írnak róluk?

Figyelt kérdés

febr. 23. 20:56
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

10. Nem is tudom, inkább mondanám egy megérzésnek. Életem során kétszer találkoztam olyasmivel, amiről el tudnám képzelni, hogy vámpír volt. Persze biztosra nem tudhatom, de hinni akarok.


Illetve voltak másfajta tapasztalásaim is a "természetfelettivel", ami miatt hiszek hasonló dolgokban.


Szerintem azon kevés ezos felhasználó közé tartozom, aki tényleg hisz a természetfeletti lényekben és nem a manifesztáció, szerelmi mágia, pénzbevonzás, karma és horoszkóp miatt van itt. Viszont azt vettem észre, hogy itt a jósnők rendszeres vendégei is elutasítanak bármiféle kreatúrát, ami nem ilyen megfoghatatlan mágia vagy nincs köze a szerelemhez és/vagy pénzhez.

Szóval kicsit csalókának érzem az egész kategóriát, mert valójában nem szól mindenkinek és eléggé kirekesztő.

febr. 25. 18:00
 12/13 anonim ***** válasza:

Köszi, hogy válaszoltál. És milyen volt az a találkozás? Ha szabad kérdeznem.

Én is hiszek különböző lényekben. Tündérek, manók, sellő, természeti lények. És a vampirokat sem tartom kizártnak. Bár még egyet sem láttam. De annyira régre visszanyúló történetek vannak róluk, hogy muszáj hinnem bennük🙂


Én meg pont nem mennék soha jósnőhöz. De igen, én is azt vettem észre, hogy teljesen elutasítják.

febr. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Már egyszer leírtam egy kérdésnél, ezért azt linkelem be:

https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__124..


Itt a 9. válasz az, bocsi a hibákért.

febr. 26. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!