Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Milyen magyarázatokban hihetek...

Milyen magyarázatokban hihetek amik racionálisan indokolni tudják azt,amit láttam?

Figyelt kérdés
Egyedül sétáltam este és arra lettem figyelmes,hogy abszolút nem magasan a levegőben 4 tányér alakú tárgy fényesen világítva forogtak körbe-körbe? Olyan 10 percig biztos figyeltem és szemmel láthatóan meglehetett állapítani hogy tányér alakúak voltak. Nem akartam felvételt készíteni róla,mert annyira nem hoz lázba hogy most ez végedt megkellene változnia az eddig kialakult világképemnek. Fogadni mernék rá,bár nem nagy téttel,hogy van rá valami racionális magyarázat csak az én tanulatlanságomból adódik,hogy nem jövök rá saját magam. Szóval hagyjuk az azonosíthatatlan repülő tárgyakat. Szóval megtudná nekem magyarázni valaki hogy mi lehetett az?

2023. okt. 4. 14:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

5 - Nem magadról, te upgrade-elt IQ, hanem a furcsa fényekről...

Istenem...

2023. okt. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
En meg tegnap 10 percet beszélgettem egy 100 cm magas ufó emberrel. Nem akartam felvételt készíteni mert nem jártul hozzá hogy kép es hangfelvétel keszuljon rola es nem akar se youtubon se tiktokon fent lenni
2023. okt. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
49%
12 - Az semmi, én Jézussal diskuráltam tegnap kb. 40 percen keresztül. Nem vettem fel, mert féltem, hogy az adatvédelmi elvek megszegése miatt perelne... Meg amúgy is olyan sok privát infót kiadtam magamról, hogy inkább hagytam a fenébe.
2023. okt. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Egyszer én lattam egy zöld fényt annyira fura volt hogy a telefon az eszembe se jutott addig amíg el nem tűnt kiderült hogy időnként megjelenik egy ilyen színekben világító meteor raj…

A tied is szerintem hasonló volt.

2023. okt. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
AZ a bajom van, hogy nem készítesz videókat vagy képeket ilyenkor, hogy a felfedezésedet nem dokumentálod normálisan ha ez valóban így történt volna veled az lenne az első, hogy másoknak el mented a tapasztalataidat mert mi van ha valódi és tényleg fontos lenne tudományos szemmel róla készíteni valami bizonyítékot, hogy ez meg történt
2023. okt. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Szervizmérnök úr ***** válasza:
64%

Még annyit sem képes leírni, hogy mondjuk négyszögben helyezkedtek el (mint egy drón propellerei, LED-világítással), vagy pontosan hogyan, térbelileg.

Kamu vagy hallucináció?

2023. okt. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Szerintem drón
2023. okt. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
LSD
2023. okt. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
"Nem akartam felvételt készíteni róla,mert annyira nem hoz lázba" - De annyira azért mégis lázba hozott, hogy kiírj róla egy kérdést.
2023. okt. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ja gondolom, mert érdekes. Videó készítésre meg nem mindenki gondol először.

Megnézte megélte, és kirakta kérdésnek.

2023. okt. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!