Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ki akar csatlakozni hozzám...

Ki akar csatlakozni hozzám idézésre?

Figyelt kérdés

Szeretnék démont megidézni lehetőleg többet. Ha valakinek van kedve az csatlakozzon. Péntek éjfélre tűztem ki az időpontot így vagy egyedül vagy mással de megcsinálom.


Még azt hinnétek, hogy viccelek de ez nem vicc!



2023. szept. 21. 05:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/79 A kérdező kommentje:
Igazából lesz mindjárt egy idézés és Novemberben halottak napján, A mostani az a Gödöllői temetőben lesz.
2023. szept. 21. 21:46
 12/79 anonim ***** válasza:
100%

Fú de közhelyes:D

Démonidézéshez miért kellenek temetők meg halottak napja? A démoni sík semmivel sem másabb ezeken a helyeken, vagy napokon.

Főleg, hogy a halottak napját az Egyház párszáz éve tette át márciusból novemberre:D

2023. szept. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/79 A kérdező kommentje:
12-es: A temető azért mert oda mindenki eltud jönni aki csatlakozni akar.. Vagy legyen a budin akkor? A halottak napja azért mert akkor megyek TörökszentMiklósra ahol lenne az idézés a többiekkel xDD És ha a kis agyacskáddal megtudod fejteni pont halottak napján megyek xd
2023. szept. 21. 22:04
 14/79 anonim ***** válasza:
100%

Bármelyik másik köztérre is el tud jutni bárki, aki akar:D

De ha meghívod őket magadhoz, akkor oda is el tudnak menni.

Ilyen ez a fizikai tér dolog:D

2023. szept. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/79 anonim ***** válasza:
100%

10 - Nem tűnt fel, hogy az 5-ös kommentelőnek írtam? Aki tinilányoknál akar éjszakázni, az vagy pedofil, vagy gyerek. Ezért írtam, hogy az a jobbik lehetőség, ha csak gyerek...

De nem gondoltam, hogy ezt magyarázni kell, mert megsértem vele a pici lelkedet. Mondjuk ha démont akarsz idézni, túl okos te sem lehetsz... :D

2023. szept. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/79 anonim ***** válasza:

13 - "A temető azért mert oda mindenki eltud jönni aki csatlakozni akar"

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2023. szept. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/79 A kérdező kommentje:
15-s: Veled ellentétben okosabb vagyok mert én legalább fel tudom venni a gatyámat és nem úgy mint te akit még az anyja öltöztet. Kellett anyádnak a pénz ezért vagy most itt ;) Na pussz :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2023. szept. 23. 02:03
 18/79 A kérdező kommentje:
16-s: A köztér azért nem jó mert akkor akár egy anyuka oda jön a kisbabájával,hogy csatlakozni akar.. A temetőben meg nem kell ilyentől aggódni,hogy egy anya oda jön a gyerekével éjfélkor.
2023. szept. 23. 02:05
 19/79 anonim ***** válasza:
82%

17 - "Veled ellentétben okosabb vagyok"

Aha, ez a mondat bizonyítja, mennyire vagy okos 😀. Nyelvtanilag sem sikerült helyes mondatot írni, gratulálok! 😀


18 - Mert szerinted anyukák a kisbabájukkal éjfélkor sétálnak a köztéren? 😀

Tényleg nagyon okos lehetsz 😀

Találkozót szervez a temetőben 🤣🤣🤣🤣. Gyógyszeredet el ne felejtsd magaddal vinni 🤣🤣🤣

2023. szept. 23. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/79 anonim ***** válasza:
100%
Majd azért számolja be róla, hogy mit sikerült megidézni... Az nem számít, ha valaki befosik, és elkezd sikítozva szaladgálni a temetőben... Meg az sem, hogy "éreztem, hogy ott van". Ez mind kamu!
2023. szept. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!