Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Melyik a legerősebb isten...

Melyik a legerősebb isten harcban aki tiszteletre méltó?

Figyelt kérdés
2023. aug. 7. 19:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
68%
Üdvözlehelletem! Néha Helsinki bizottságnak képzelem magam. No akkor itt az a tényállás, hogy a kecskéket essék szépen megkötni, visszavezetni az ólba, és utána és utána legyen szíves valaki elszámolni azzal, hogy mi a francért ugattak a tyúkok egész éjjel az ablakom alatt. Köszönöm szépen akkor végül is.
2023. aug. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
68%
Torkát átharapom annak a kecskének, mert akkor én végülis, végülis én egy farkaskutya vagyok.
2023. aug. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
48%
Erős Pista.
2023. aug. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Még egy szűk 2100 évet várj ezzel. A kecske jön, de majd megy, és átadja helyét a vadásznak, Diánának. Diána pedig egy misztikus szárazföldi ízeltlábúnak, ahonnan jön a valódi gépek időszaka, de ez kb. időszámítás után 10000-ben lesz. Semmi garancia, hogy addig a civilizáció is megmarad-e ebben a tempóban. A gépeket az ártatlanok időszaka váltja, az ártatlanokét ahonnan a hős, méltóságteljes vezetők kerülnek ki. A vezetőket a tenger váltja, majd a sokaság, végül visszatérünk az archaikus időkből ismert hindu-szerű hierarchiához, majd újra megjelenik Isten Báránya, akit követ az Új Megváltó. Mindez egy kb. 26000 éves folyamat lesz. Ha addig megmaradunk.
2023. aug. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Meton ***** válasza:
49%
Szerintem a hindu Visnu, aki képes volt eddig 8 különböző alakban eljönni a világra. Krisna formájában legyőzött egy hadsereget. Ehhez képest a görög, római vagy egyiptomi istenek jóval gyengébbek. Őket még a titánok is legyőzték. Persze ha a keresztény vagy mohamedán istent is bele számítjuk, akkor ő a legerősebb, főleg hogy angyalok serege is támogatja.
2023. aug. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
joulupukki a legerősebb entitás jelenleg a földön.
2023. aug. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Raiden
2023. szept. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!