Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek, ha a kedvenc...

Szerintetek, ha a kedvenc énekesem zenéjét hallgatom ( aki már meghalt) akkor lélekben velem van?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez így elsőre kissé meglepő kérdés, de mindjárt kifejtem. Szóval: az elején szögezzük le, hogy én hiszek a szellemekben, túlvilágban, halál utáni életben stb...természetesen tiszteletben tartom, ha valaki nem. Csak azért írom ezt le, hogy ne olyan válaszok érkezzenek amiben azt írjátok, hogy szellemek márpedig nincsenek. Én hiszek bennük és pont! Szóval inkább olyanok válaszára ( illetve véleményére) vagyok kíváncsi, akik hisznek az ilyesmiben és talán meg tudják válaszolni a kérdést :)



Szóval a lényeg, hogy csomó helyen halottam, hogy ha meghal valaki meg lehet úgymond idézni a szellemét ha pl egy általa sokat hallgatott zenét teszel be a lejátszóba, vagy a kedvenc tárgyát előveszed, olyankor lélekben megjelenik. Persze nem ténylegesen ott van előtted, csak érzékeled, tudjátok hogy értem. Szóval bármi ami a szellemhez kapcsolódik, ami fontos volt neki életében képes "odavonzani" úgymond. Szóval, ha én mondjuk a kedvenc énekesen zenéjét hallgatom, akkor úgymond lélekben velem van? Tudom, hogy kb velem egy időben az egész világon több százezren akár millióan hallgatják szintúgy a számait de elvileg egy szellemi lény egy időben több helyen is képes jelen lenni. Szóval remélem értitek mit akarok ezzel mondani. Ha valami fontos volt a szellemnek éltében, fontos a halál után is. És nyilván egy énekesnek fontos a zenéje ezért gondolom úgy hogy lélekben velem van olyanor amikor a számait hallgatom



2023. júl. 28. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Nincs..
2023. júl. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Miért venne fel csak ugy egy lélek kapcsolatot random akárkivel mert a zenéjét hallgatja?

És akkor mi van az írókkal, varrónőkkel, kőművesekkel például? Kiadtak egy hosszú évekre szóló munkát a kezeik közül száz embernek, fogja őket érdekelni haláluk után, hogy kispista épp a kezük művét simogatja? Szerintem ez így nem működik.

2023. júl. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

Képzeld magad a helyébe. Meghalsz, éppen tapasztalod, hogy meghaltál. Mit teszel? Általában az emberek megnézik hogy reagálnak a szeretteik, megnézik hogy élnek, miket éreznek, miket gondolnak.

Nos ha téged több millióan hallatnak, akkor oda mész 1 valakihez, miközben 20 millió ember gyászól téged kisebb nagyobb mértékben? Nem. Észre se veszed őket, el vagy foglalva azzal, hogy a hitrendszered kvázi ketté lett vágva, és a családod, és szeretteid, hogy és mit csinálnak halálod után.


Amúgy ha mentálisan rá figyelsz és megszólítod, hall. Legalább is én még nem láttam olyan szellemet, aki ne érzékelt volna egyből, és kristály tisztán az első megszólításra. Lehet mások is ezt csinálják, szóval így sincs nagy esélyed, meg ugye nem fog nagyon mit csinálni, hisz te nem érzed őt, csak ő hall téged. Nem a zenéjét kell hallgatni, ha lélekben vele akarsz lenni, vagy azt akarod, hogy ő legyen veled, hanem rá figyelni, mint mikor egy élővel beszélsz, és a figyelmed a másik elméjét, tudatosságát, személyiségét célozza. Persze lehet nem veled akar majd lenni lélekben, főleg, hogy a kapcsolat egyoldalú, hanem a szeretteit, de ettől még megpróbálhatod. Ha meg már soká halt meg, akkor nincs is ebben a dimenzióban, szóval nem is érezne senkit se, aki innen szól neki.

2023. júl. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
Hiszek benne hogy igen. De ez attól is függ mióta nem él. Először persze hogy a szeretteivel van elfoglalva de több év múlva már másokra is.
2023. júl. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
4# Milyen több év? Ha itt van rekedve, azért nem. Ha nincs, akkor nincs több év, több hónap se. 2 hónapon belül már rég tipli van. Miért maradnál itt évekig? Most komolyan. kérdezd meg magadtól, miért akarnál itt maradni úgy?
2023. júl. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
#5 mert talán nem érzi jól magát a túlvilágon, és inkább ittmarad.
2023. júl. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
53%
Én is ilyeneket szoktam behaluzni amikor Lil Peepet hallgatok lmao 🖤🖤🖤
2023. júl. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
36%
Röviden:nem
2023. júl. 29. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Michael Jackson?
2023. júl. 29. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!