Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A sasq'et vagy más néven...

A sasq'et vagy más néven erdei emberek vagy esetleg a "megkoronázottak" milyen természetű fajnak számít ma?

Figyelt kérdés

Korábban a Méz Folyó Völgyében gyakran hagytak maguk után lefejezett emberi holttesteket. De azóta gyakran hallani embereknek segítséget nyújtó medve-emberekről is. Szerintetek az évszázadok alatt megváltoztak és alkalmazkodtak hozzánk? Vagy mindig is toleránsak voltak egy pontig, de a történelmi időkben mi is agresszívan viszonyultunk hozzájuk? Mit gondoltok erről?

Szerintetek a fae fajokhoz tartoznak, akik eljutottak valahogyan Amerikába? Vagy egy eddig ismeretlen, teljesen új extradimenzionális fajról van szó?



2023. júl. 10. 15:38
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:

"De azóta gyakran hallani embereknek segítséget nyújtó medve-emberekről is."

Oh, erről hol hallottál?

Tudnál erről valami közelebbit mondani?

2023. júl. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

Nem. Már megállapították, hogy semmit sem tudok arról, amiben hiszek. Tudományosan igazolt. 2+2=4

Ha most hirtelen mondanék valami közelebbit, akkor bedőlne az elmélet, ami fizikai képtelenség, mert már akadémikus igazság, hogy nincs tudásom.

Akinek pedig nincs tudása, az nem tud semmit. Ez a természet törvénye.

Sajnálom. :(

2023. júl. 10. 17:44
 13/37 anonim ***** válasza:

#12

Most kerestem rá az előbb és egy oldalt nem találtam, ahol erről írnának.

Esetleg te betudnád linkelni, hogy erről hol olvastál? Ha már ennyire megsértette az egód itt pár válaszoló.


Vagy privátban is beszélhetünk erről.

2023. júl. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:

Meg azért elég szánalmas, hogy itt mindenki azt kéri, hogy mutasd meg az igazad és csak hárítasz.


Kezdem azt érezni, hogy ezeket az "információkat" csak kitalálod.

2023. júl. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:

Uh, csak nem érdekel, hogy mások mit kérnek. A kérdést nem azért írtam ki, hogy mást győzködjek. Én elfogadom, hogy valaki másban hisz vagy nem hisz. Nem mások győzködésére épül a kérdésem (akkor úgy fogalmaztam volna meg). A kérdés azoknak szól, akik hisznek ebben a konkrét dologban. Ha valaki nem hisz, akkor lépjen tovább.

Ha kiírnak egy kérdést az angyalokról, akkor ott sem onnantól kezdődik a diskurzus, hogy mutass bizonyítékot az özönvízre vagy hol van Jób sírja és hasonlók.

Egész egyszerűen csak nem érdekel ez a fajta kommunikáció, nem vagyok rá vevő, nem fektetek bele energiát.

Ha valaki hisz benne, akkor tudja honnan jött az információja. Aki meg nem hisz, az így járt.

A többi számomra háttérzörej.

2023. júl. 10. 18:01
 16/37 anonim ***** válasza:
51%
Ja, akkor ez megint a szokásos béna troll kérdező. Elég sok kérdésébe belefutottam az elmúlt egy-két hónapban, mindig valami képtelenség tényként kezelése volt a kérdése alapja (bizonyítottan köztünk járó ufókról, meg közismerten hamis tudományos eredményekről meg az ateizmus vallásáról), és mindig játszotta hogy vérig van sértve ha valaki bizonyítékot kért az állításaira. Természetesen soha meg sem próbált semmit bizonyítani, csak kikérte magának, meg mellébeszélt, aztán otthagyta a kérdést, és írta ki a következő hazugságát egy újabb kérdés alá...
2023. júl. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:

Keress esetleg úgy rá, hogy Nahanni vagy a Nahanni Nemzeti Park, a folklórban, indián legendákban, modernebb történetken és az eltűnt emberek körében is (főlegg a "missing 411" esetek). Esetleg úgy, mint a Honey River Valley vagy The Valley of Headless Men.


Ha a sasq'et névre keresel rá, akkor nem fogsz találni semmit, mert ez az indiánok nyelvén van és a wikipedia oldaluk csak említést tesz róla, de nincs róla cikkük, meg az is hátrány, hogy nem angol nyelven van.

2023. júl. 10. 18:11
 18/37 A kérdező kommentje:

Ja, troll vagyok, mert nem fordítok figyelmet a trollokra. Megsértem vele a kis lelki világukat.

Az a troll, aki itt hisz valamiben. Aki folyamatosan trollkodik meg az ezoterikus. xD

2023. júl. 10. 18:14
 19/37 A kérdező kommentje:
Missing 411 esetében még hozzátenném, hogy eltűnt és utána megtalált esetek főleg, mert szimplán eltűntek esetében nincs beszámoló.
2023. júl. 10. 18:17
 20/37 anonim ***** válasza:
51%
Kerüld el a helyet, ahol fejjel lefelé visszaállított fa csonkokat látsz.
2023. júl. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!