Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Milyen terkészetfeletti...

Milyen terkészetfeletti élményetek volt ami nagyon megmaradt?

Figyelt kérdés
Főleg paranormális jelenségeket értek alatta

2023. júl. 6. 17:04
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
94%
Kiskoromban,7,8 éves lehettem,rendszeresen arra ébredtem,hogy a résnyire nyitott ablakon keresztül valami fekete,szellemszerü,de nem ember alakú,hanem felhő,vagy köd féleség jön be a szobámba.Még most majdnem 40 év múlva is kiráz a hideg tőle.Nagyapám halt meg előtte,majd később apám.De utána soha nem láttam.Meg egyszer olyan húsz éve hajnalban mentem dolgozni,a kocsiból hirtelen kinéztem balra,és a kukoricásban volt egy görényszerű állat,és az arca olyan volt mint egy nagyon öreg női arc.
2023. júl. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
47%

Ha őszintén leírnám csak néhány részletét annak ami velem történt, valamelyik 3 betűs szolgálat elvinni örökre.

Kössz de inkább nem.

2023. júl. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Megálmodtam azt, ami megtörtént a valóságban. Pontosan azt láttam a szememmel, amit az álomban, tehát már előbb létezett az információ.
2023. júl. 13. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
93%
Kopogó hangok felváltva itt ott a lakásban
2023. júl. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
92%
Volt hogy ugyanez csak padlórecsegéssel, a kutya is ugatta
2023. júl. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
92%
Megálmodtam egy fizikai feladatmegoldását, mikor még mérnökire jártam.
2023. júl. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem sokkal édesapám halála után egy tárgy átrepült a fejem felett. A tévémen (régi kockatévé) volt egy műanyag figura, ami valahogy a szoba túloldalán kötött ki - nem láttam, mert másfele néztem, de hallottam a puffanást, ahogy landolt.


Egyszerű műanyag figura, semmilyen szerkezet nincs benne. A tévéről lehetetlen volt, hogy leesve odáig guruljon (meg eleve ott hallottam a puffanást), pedig még próbáltam is lelökdösni, hogy magyarázatot találjak.


A tévé nem volt áram alatt - sokszor bekapcsolt magától (nem természetfeletti dolog, régi tévé volt) és inkább áramtalanítottam, hogy éjszaka ne ébresszen fel.

Mondjuk a hangyaháború a benne mozgó alakokkal elég para volt, de semmi megmagyarázhatatlan. Valami elektromos hatás.


Ezek annyira nem természetfelettiek, de azért eléggé bennem maradtak:

Kétszer volt ott a szobámban érdekes álmom - láttam a szobámat úgy, ahogy a valóságban is kinéz. Lehet, hogy valahogy kinyílt a szemem, és beleszőtte az agyam a látványt az álomba, nem tudom.

(Az álmaimra az jellemző, hogy ha szerepel is benne egy általam ismert ház, az mindig másmilyen, mint a valóságban, sosem egyezik meg az igazival)

Alvásparalízisem sosem volt, alvajáró sem vagyok. Nincsenek félálmos emlékképeim sem, ha én megébredek, akkor teljesen éber vagyok.


Az egyiknél csak feküdtem az ágyamban, néztem magam elé - és hirtelen mintha valami megragadott volna, és felültetett volna. Láttam, hogy elfordul a kép, amit látok - felültem, de nem magamtól. Fura volt.

A valóságban nem voltam felülve.


A másik az volt, hogy hajnalban feküdtem az ágyamon - megébredtem, és vissza akartam aludni. Egy pár percig csak bámultam magam elé, résnyire nyitott szemmel, elgondolkoztam az akkori álmomon. Még nem aludtam.

Na, akkor láttam. Egy fekete alak, többnyire emberszerű, de csak az alsótestét láttam, ami szemmagasságban volt velem.

Koromfekete, nem láttam semmilyen jellegzetességet rajta.


Hangtalanul, gyorsan suhant (galériám volt, nagggggyon recsegős padlóval) a lábamtól a fejem felé.


Álmos kábulatomban annyit tettem, hogy a fal felé fordultam :D Gondoltam, hogy csak a képzeletem játéka volt az a valami, és nem akartam látni.


Ha meg esetleg valami démon mászott a szobámba, akkor mit tudok tenni? Azt sem akarom látni, ahogy kicsinál vagy valami. Szóval elfordultam és visszaaludtam. Túl fáradt voltam a beparázáshoz.

2023. aug. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

#17

Ahol írod, hogy felültél de nem magadtól. Ott arra gondoltam, talán kiemelkedtél a testedből.

2023. aug. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nagy sötét fekete alakot egyszer én is láttam az ágyam végénél, éjjel vagy kora hajnalban lehetett. Régen volt de ma is emlékszem rá, nagyon ijesztő volt. Azóta nem jelent meg.
2023. aug. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Sötét fekete alakot én is láttam hajnalban. Majd besz.rtam. Aztán rájöttem, hogy a takaró gyűrődött az arcom elé.
2023. aug. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!