Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van aki hisz a tündérekben,...

Van aki hisz a tündérekben, manókban, sellőkben? Aki igen, miért? Esetleg régebbi időkből hallott valaki olyat, hogy pl. nagyszülő látott ilyen kis teremtményt a természetben? Komoly válaszokat várok. Köszönöm.

Figyelt kérdés

2023. jún. 29. 15:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Én azért hiszek bennük, mert a tudomány úgy tagadja a létezésüket, hogy az már gáz. Ha tényleg nem lennének akkor nem is foglalkozna velük senki, mert ami nincs azzal minek foglalkozni. De már kész bizottságok vannak létrehozva ezeknek a lényeknek a tagadására.
2023. jún. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
Én nagyon szeretnék hinni minden ilyenben, csak nem igazán sikerül, túl szkeptikus és cinikus vagyok, pedig olyan jó lenne, ha nem csak ilyen szürke, unalmas lenne a világ.
2023. jún. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Igen. Én hiszek!
2023. jún. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Első, ki foglalkozik a tündérekkel, manókkal, sellőkkel?

Mostanában annyi tudományos kutatást láttál ami erővel cáfolja?

2023. jún. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A 3-ast a tündérek, manók és sellők is lájkolták. :)
2023. jún. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én is hiszek bennük, vagyis remélem, hogy léteznek. Olyan sok mindenre nincsen magyarázat. És mindig elgondolkodtat a régi idő amikor még a természet érintetlenebb volt, vajon tudna e mesélni valaki róluk, aki látta. 🙂 Maradt e ránk ilyen történet.
2023. jún. 29. 22:22
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

"vajon tudna e mesélni valaki róluk, aki látta. 🙂"


Nyilván tudna, csak ki az a hlye, aki akarna is?!


Mert ugye egyből rásütnék, hogy biztos elmebeteg, idióta, laposföldhívő, meg biztos valamelyik párt pénzeli és egyébként is csak egy meterológiai ballon volt, amit látott...


Az igazság senkit sem érdekel, az emberek szeretnek megmaradni a maguk gyártotta tudományos keretek között, mert az a biztonságos és minden más csak belerondítana a fáradtságos munkával felépített képbe.

2023. jún. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Már rendes vallási csoportot alapítotok itt a válaszok között. Bocsánat, senkit nem akarok megsérteni. Nagyon szeretem a mitológiai/fantasy lényeket, különösen a sellőket, azokat gyerekkorom óta imádom. Mai napig szívesen újranézem a kis hableányt, uszonyom is van itthon, ami minden nyáron előveszek, nagyon szórakoztató úszni benne. Sellőktől eltekintve aranyosak a tündérek, manók is, de csak hogy más lényeket is említsek, a hydra például nagyon badass szerintem, illetve egyértelműen azok közé tartoztam gyerekként, akik az így neveld a sárkányod után bármit megadtam volna egy házi sárkányért. Mindennek fényében mondom, hogy nem hiszek semmilyen ilyen lényben, és nem azért, mert a tudomány tagadná hogy léteznek, hanem azért mert már bizonyította, hogy nem léteznek, legalábbis ahogy ezeket a lényeket fejben elképzeljük, úgy a természet törvényei szerint biztos nem létezhetnének. Egyértelműen nagyon menő lenne ha léteznének, de erre én csak úgy tudok tekinteni, hogy egy álom, amiből ugyan fájt felébredni, de sajnos muszáj volt.
2023. júl. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
tracy wolff sóvárgás című könyve és s többi része a könyvsorozatnak nagyon elgondolkodtató. nem az a lényeg a könyvben, hogy van a való világban is természetfeletti élet, hanem van egy története is, de “rámutat”, hogy talán olyan helyeken élnek az ilyen lények, ahova ember nem/nagyon ritkán jár, s akkor sem mindig éli túl.
dec. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hú nem mindig éli túl? Ez keményen hangzott. Utána fogok nézni. Köszi az ajánlást!
febr. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!