Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ki hisz a szellemek létezésében?

Ki hisz a szellemek létezésében?

Figyelt kérdés
2023. máj. 13. 23:07
A kérdező szavazást indított:
Hiszek a szellemek létezésében, egyáltalán nem kételkedek a szellemek létezésében.
Nem hiszek benne, csak az emberek félelembe tartása érdekében vannak csak kitalálva szellemek, angyalok, démonok. Hogy félelembe tartsák az embereket.
34 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
40%
Én nem hiszek bennük, de nem azért az okért amit írtál.
2023. máj. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
53%
Én hiszek bennük. És minden más ilyen dologban is.
2023. máj. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Lucifer-666 ***** válasza:
68%
Nem hiszek bennük, vagy elkerülnek.
2023. máj. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
67%
Nem hiszek bennük, de nem azért találták ki őket, hogy félelemben tartsák az embereket. :D
2023. máj. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
42%

#4

Szerintem az emberek legelső hitvallásaiból és saját félelmeikből születtek ezek a szellemek.

Aztán olyannyira elhitték, hogy alig van olyan vallás, ahol nincs lélek vagy szellem ami a halál után létezik valahol.

2023. máj. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%

Én nem csak hiszek, hanem tudom.


Saját nagynéném szellemét is megtapasztaltam és idegenét is a halála után, mert megjelent nálunk, szóval biztosan tudom, hogy vannak szellemek!

2023. máj. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%
Hiszek is meg nem is
2023. máj. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Ez is mind-mind olyan kérdés, mint például létezik Isten, tényleg ő teremtett meg mindent, meg ő a Teremtő, vagy ezt is csak azért találhatták ki a Mennyországot és a Poklot, hogy ezzel is csak félelembe tartsák az embereket.


És ez is csak az emberek legelső hitvallásaiból és saját félelmeikből születtek, mint ezek a szellemek is.


Aztán olyannyira elhitték, hogy alig van olyan vallás, ahol nincs lélek vagy szellem ami a halál után létezik valahol.

2023. máj. 14. 09:37
 9/18 anonim ***** válasza:
26%

Én nem hiszek bennük. Anno ouija táblával próbáltam megidézni egy szellemet, de semmi sem történt. Külön kértem többször is, hogy valami szellem, démon, dzsinn, raksasa... vagy bármi látogasson már meg, de sosem történt semmi.

Ebben a lakásban, ahol most élek, egy idős macskás néni élt, aki meghalt, egy hétig itt feküdt holtan, mire rátaláltak, a macskái már megkezdték... de még ő sem kísért.

De legalább valami olyasmi történne, ami kicsit tulajdonítható valamilyen paranormális erőnek, de nem, még az sem. Hát én már szart sem érek, hogy egyetlen nyomorult kísértet sem hajlandó meglátogatni??!

2023. máj. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

#7

Ez nem így működik.

2023. máj. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!