Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha meghalok tényleg Szellem...

Ha meghalok tényleg Szellem leszek?érezni fogom egyáltalán hogy Szellem vagyok?vagy a halált érezni fogom?tudom irányítani majd magam ha Szellem leszek? Teleportálni is képes leszek?

Figyelt kérdés
SZKEPTIKUSOK kíméljenek LÉCI!!!

2023. máj. 13. 06:50
1 2
 1/19 anonim válasza:
62%
A halált nem fogod érezni. Lehet nem is fogod tudni hogy meghalltál.
2023. máj. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
57%
Szerinted erre itt fogod megkapni a választ?
2023. máj. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
57%
Nem leszel szellem
2023. máj. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 ShadowGanxter válasza:
9%
Észre se fogod venni hogy meghaltál, már csak arra fogsz emlékezni hogy csecsemő vagy, tehát újraszülettél, minden egyes emlékedtől megfosztottan, én ebben hiszek.
2023. máj. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Hát jó lenne ujjászületni de mivel ez nem annyira valós mert szellemek akkor nem léteznének mert ujjászületnek egy új testben és akkor mennyország se létezne

Egyébként nem hiszem hogy ujjászületés létezne mert sztem úgy lesz egy ember csecsemö ha a férfi a nöbe bele élvez xddd

Egy kicsit durva volt ez de muszály voltam leírni🤣

2023. máj. 13. 10:38
 6/19 A kérdező kommentje:

Ja és még vlmi én azt tervezem ha egyszer fiatalon halok meg keresem az alkalmat és ha szellem leszek akkor ha egy fiatal lány meghal ha megtalálok olyat akkor bele szállok a testébben és az ő testében élek továbbb szóval én minden embernél vagyis szellemnél Okosabb leszek ha meghaltam mert tudnu fogom hogy mit kell tennem...

De ez csak akkor ha fiatalon halnék meg véletlen!

2023. máj. 13. 10:40
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
Te ilyan leszel mint a Harry Potterben a hisztis Mirtill. EGY klotyóban fogsz meghalni, és leszel szellem.
2023. máj. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 ShadowGanxter válasza:
19%
Nem mondom, hogy buták vagy gyerekes gondolkodással vannak megáldva, de a lényeg, hogy lepontoztok egy véleményt, logikátlan ugyebár, de akkor a szellemek is.
2023. máj. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
60%

Nem tudom, nem próbáltam még.

De ha egyszer kipróbálom és szellem leszek akkor mindenképpen szólok...

2023. máj. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
7%

Nem leszel meghalva, mert meghalva nem vagy :) Ha meg vagy halva, nincs ott senki, aki tudatában van a meghalásának.


Talán esetleg (jobb esetben) van a jelenségek nélküli vanság:


[link]


"Nincs hát az ürességben alakzat, érzet, észlelet, indíték, tudat. Nincs szem, fül, orr, nyelv, test, elme. Nincs alak, hang, szag, íz, tapintat, eszme. Nincs világa a szemnek és így tovább, míg nincs világa a tudatnak. Nincs nem-tudás és nincs szűnte a nem-tudásnak, míg nincs öregség és halál, s nincs szűnte az öregség- és halálnak. Nincs szenvedés, eredet, megszűnés, út. Nincs tudás, sem siker, mert nincs mi sikerülhetne."


Vagy talán biológiai halál után másféle létélményeid lesznek.


Amúgy meg fogalmam sincs.

2023. máj. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!