Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » 3 kopogás mit jelent az ilyen...

3 kopogás mit jelent az ilyen dolgokban hívő embereknél?

Figyelt kérdés

Nem vagyok spirituális, nem hiszek az ezotériában, az asztrológiában, a szellemekben, a paranormális jelenségekben, stb. 100%-ban racionális vagyok, a tudományban hiszek. Viszont barátnőm nem teljesen ilyen, nem elvakult, de ő bizonyos dolgok magyarázatában mind a tudományt, mint a spirituális dolgokat lehetőségnek tekinti.


Este arra kelt fel, hogy 3 egymás utáni kopogást hallott perceken keresztül. Utána abba maradt. Én aludtam, nem keltett fel, így nem tudtam se megerősíteni, se megcáfolni. Reggel már azzal jött, hogy ez a halált jelenti.

Panelba lakunk, szerintem ezer meg egy dolog lehet, ami ilyen kopogást eredményezhet.


Szimpla kíváncsiságból, szerintetek mit jelent a 3 kopogás, ha valami "felsőbb erő" okozta?:)



(a félreértés végett, senkit nem nézek le azért, mert hisz az ilyesmiben, ti se nézzetek le engem, mert én nem hiszek :) )



2023. ápr. 17. 11:09
1 2
 1/16 Grimfox ***** válasza:
100%

Kétlem, hogy felsőbb erő okozta volna, pláne panelban. És az még valószínűtlenebb, hogy a halál jele lenne. Ezt nem is tudom, honnan vette. Kérd meg, hogy ha megint ilyet hall éjjel, ébresszen fel.

Tudomásom szerint nincs külön jelentősége a három kopogásnak. Kérdezz rá szerintem, honnan gondolja, hogy a három kopogás a halál jele. Hol olvasta/látta/hallotta.

2023. ápr. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Olvasta valahol reggel, nem tudom hogy pontosan hol.
2023. ápr. 17. 11:29
 3/16 anonim válasza:
94%
Az is lehet hogy spirituálisan nyitott, nem csak a témára gondolok hanem arra hogy van ahhoz érzéke hogy megérezze/hallja a túlvilági dolgokat. Nincs ebben semmi különös, én is "hallom" a szellemeket, de ezt nem sokan tudják rólam mert általában hülyének néznek az emberek. Viszont ha valóban ezoterikus dolog történt a barátnőddel nagyon figyelj rá hogy ne hülyézd le, próbálj vele megértő lenni és megoldást találni a problémára. :) Nekem olyan párom van aki hasonló hozzád, nem hitt nekem évekig de többször sikerült olyan dolgokat bebizonyítani neki amire ma már azt mondja hogy "lehet" van érzékem hozzá.
2023. ápr. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Grimfox ***** válasza:
94%

Ha szociális médián, vagy valami csilivili internetes oldalon, akkor megnyugtathatod, hogy ez nem haláljel(egyébként sem az).

Valószínű, hogy vagy emberi, vagy mechanikus jelenségről van szó.

Ha netán, igen kicsi eséllyel nem az lenne, és tényleg valami nem látható dolog, akkor a legjobb megoldás ignorálni, és még csak véletlenül sem szabad megpróbálni közeledni hozzá, kommunikálni vele, vagy bármi hasonló.

2023. ápr. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A te látásod szerint mi történik, ha közeledik vagy kommunikál egy ilyen jelenséggel?
2023. ápr. 17. 11:44
 6/16 Grimfox ***** válasza:
94%
Ha nem hétköznapi jelenségről van szó, akkor ha megpróbál ilyesmivel kommunikálni, akkor gyakoribbá válhatnak az ilyen események(persze nem biztosan). Ha már egy alkalomtól megijedt, szerintem nem jó ötlet megszaporítani őket.
2023. ápr. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%

Egy kopogás "igen", kép kopogás "nem" .....három kopogás: "igen, igen, igen".

...de egyébként ha ebben a rendszerben gondolkozok, akkor a három kopogás azt jelenti "itt vagyok, kérdezz, vagy valami"

Nincs jelentősége.

Semmiképpen nem jelent semmi baljóslatút.

Lehet meg akarták ijeszteni? Lehet....az sem biztos, hogy a "fizikai fülével" hallotta. Lehet te nemmis hallottad volna.

2023. ápr. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Szerintem az is lehet, hogy álmodta. Ha bármi gondja van este, mindig felkelt, most nem tette, mert lehet nem is volt semmi. Ezt már senki nem fogja megtudni.
2023. ápr. 17. 11:51
 9/16 Grimfox ***** válasza:
91%
Simán előfordulhat az is, hogy álmodta, vagy félálomban volt, igen. Ezért lenne jó, ha legközelebb, ha hallja, felébreszt. Ha te is hallod, akkor valami történik. Hogy mi, azt ki tudja. Ha csak addig hallja, amíg fel nem ébreszt, vagy ő fel nem ébred teljesen, akkor álmodta.
2023. ápr. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a barátnődet, hogy kért-e jelet. Ő tudni fogja a kérdést megválaszolni.


A "kedves" barátnőd beinvitált hozzátok valakit.

2023. ápr. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!