Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van egy poltergeistem évek...

Van egy poltergeistem évek óta. Nem különösebben agresszív, de roppant idegesítő. Hogy lehetne megszabadulni tőle a legfinomabban, mert nem akarom magamra haragítani?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 14. 18:08
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
63%
Csodálkozom, hogy csak idegesitőnek írod le, mikor köztudott, hogy ezek mellett mindig betegség, kár, veszteség,fájdalom, emberi kapcsolatokban válás jelentkezik. Különösen akkor ha kisgyermek is van az adott helyen. És mnimum 1 erősen okkult embernek kell lennie, aki ez előtt a lény előtt a kaput kinyitotta a cselekedetei által.
2023. ápr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
51%
1+ Mit csináltál? Idéztél? jósóltál? mágiáztál? vagy ezek mindegyike?
2023. ápr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
35%

Jézus Krisztus nevében imádkozz a lelkéért, annak nyugalmáért. Jelentsd ki, hogy Jézus Krisztus vére száll rá és irányítja lelkét a szférába ahová tartozik, mett nez nem az ő világa már.

Ha ez nem hat, akkor Jézus Krisztus nevében távozásra is lehet utasítani.

2023. ápr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
33%
3 Tilos elkárhozott lélekkel kapcsolatba kerülni, és imádkozni "érte".. Simán bevinnéd mégjobban az ezoba, és még mélyebbre rántanád vele.
2023. ápr. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
23%
4+ Jézus Krisztus okkult dolgokban nem vesz részt.
2023. ápr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
0%
4: ja azt tetszene neked.
2023. ápr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
76%
Miből gondolod, hogy van? Milyen jelenségekre figyeltél fel? Részleteznéd egy kicsit? Mert lehet rá egyszerű magyarázat is. Olyan, mint Óz, a nagy varázsló esetében, csak félre kell húzni azt a bizonyos függönyt, hogy kiderüljön a mókamester kiléte. :)
2023. ápr. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, megpróbálok minden kérésre reagálni, sorban menve.


"...köztudott, hogy ezek mellett mindig betegség, kár, veszteség,fájdalom, emberi kapcsolatokban válás jelentkezik."


Ez mind igaz az elmúlt 15 évre, csak a két dolgot nem kötöttem össze.

Kisgyerek nincs.

Nincs okkult személy a környezetemben, viszont a gyerekem, akivel már 20 éve nem élünk együtt, szintén 20 éve részt vett egy szeánszon, ami elmondása szerint félelmetesen végződött, de részleteket nem árult el azóta sem.

Én soha nem provokáltam a szellemvilágot, lényegében szkeptikusan álltam hozzá, de nem is tagadtam késhegyre menően. Ebből adódik, hogy nem idéztem, nem jósoltam, nem mágiáztam.

És néhány példa:

Költöztünk, mindent kiürítettünk a házban, de napokig agyba-főbe kerestünk egy fontos tárgyat és nem volt sehol. A ház mint mondtam, kongott az ürességtől, majd visszaszaladtam, hogy megnézzem rendesen be van e csukva a szobaablak. A keresett tárgy a szoba közepén volt!

...és volt ilyen eset nagyjából az évek alatt később még 3-4.

Legutóbb meg az történt, hogy hatalmas csörömpölésre ébredtem. A hang olyan volt, mit amikor valaki felrúg egy fém szemetest, vagy valami fémállványt és az eldől a kövön. Ránéztem az órára, 00:00 volt.

Mivel szállóvendégeim voltak, arra gondoltam, hogy talán valamelyikük vécére ment és nekiment valaminek, de azért kinéztem az ajtómon, az egész ház sötét és néma csend. Semmi nem volt felborulva.

Visszafordulva az ajtóból, az asztalon levő kínáló fedele nyitva és az összes cukorka, bonbon szanaszéjjel a szobában a földön.

Másnap kérdeztem a vendégeimet, senki nem hallott semmit, holott mindketten - különösen a nő - közismerten rossz alvók és minden neszre felébrednek.

Olvasva titeket úgy gondolom, hogy talán a fiam hozott magával valamit, de az miért engem boldogít, miért nem őt?

Bár belegondolva, egy eléggé derékba tört, abnormális döntésekkel teli, elátkozott élete van, mintha saját maga ellensége lenne.

2023. ápr. 14. 21:06
 9/32 A kérdező kommentje:

És kérlek ne pontozzátok le egymást rommá, különösen az olyat ne, aki csak kérdez!

Én nem nulláztam senkit, mert nem tudom, hogy a válasza mennyire hasznos, vagy haszontalan mert nem értek hozzá.

De rossz ránézni erre az oldalra, hogy csak pirosak virítanak!

2023. ápr. 14. 21:15
 10/32 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem hangos és rendszeres, folyamatos imádsággal, de nem őérte, hanem Istenhez fordulva és Jézus Krisztus segítségét kérve, a nevében felszólítva határozott hittel a távozásra.


Füstölők, imák, szent énekek, zsoltárok, tértisztítás, szenteltvíz, pozitív légkör és végszükség esetén költözés vagy hivatásos személy közbenjárása szükséges szerintem.


És mindenképpen kiszedném a gyerekből, hogy mi történt anno a szeánszon pontosan, mert az is közelebb vihet az igazsághoz illetve annak meglátásához, hogy kivel állsz szembe...

2023. ápr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!