Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vámpírok léteznek? Ti már...

Vámpírok léteznek? Ti már találkoztatok velük? Én lehet az? Hogy? Normális válaszokat pls!

Figyelt kérdés

2022. nov. 4. 20:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%

"Vámpírok léteznek?"

Nem. Maximum pofíriás emberek, akik miatt kialakult ez a legenda.

"Ti már találkoztatok velük?"

Nem.

"Én lehet(ek) az? Hogy?"

Ha beöltözöl Halloweenkor, vagy farsangkor.

2022. nov. 5. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
37%
Nem léteznek.
2022. nov. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%
Hah, bárcsak.. Nem sajna, de ha megtudod, szólj kérlek. :))
2022. nov. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

#1 Köszi. Én hiszek bennük halloweenkor is az voltam.

#2 szerintem igen.

#3 amint megtudom szólok.:)

További válaszok is jöhetnek.

2022. nov. 5. 09:30
 5/17 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért telefonról vagyok.
2022. nov. 5. 09:34
 6/17 anonim ***** válasza:
44%
Én meg a szőke hercegben hiszek, de attól még nem lesz igazi. Ha nem tanulod meg szétválasztani a képzeletet meg a valóságot, sűrűn fog csalódni.
2022. nov. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
#6 Egyszer már hittem valamiben ami nem vált valóra,de az nem is volt igazi. De ez a vámpíros-vérfarkasos dolog annyira ki van dolgozva, hogy keptelenseg, hogy ne legyen valami valóság alapja.(nem Drakulára gondolok)
2022. nov. 5. 10:08
 8/17 anonim ***** válasza:
14%
Ja, akkor minden normálisan kidolgozott anime, regény is igazi ugye? Itt az eredménye hogy wattpadon olvasnak sokan. Ha valami nem vacak, akkor csak igaz lehet... Értem én hogy nem akarsz felnőni (ki akar? ) , meg akarod tartani a fantáziavilágodat, de ez 14 fölött már nagyon gáz. Előbb utóbb el kell engedni a meséket... Az megvan hogy a cuki vámpír újkeletű dolog? Azért van kidolgozva, mert így eladható a célközönségnek, a kamaszoknak, főleg a kamasz lányoknak. Ti vagy tok a pénzforrás, a vámpír-szépfiúk a termék... Persze hogy az ízlésetekhez igazítják.
2022. nov. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem csak annyira érdekel a téma, mint egy kamaszt aki gerjed a vámpírokra, akkor ez tetszeni fog. Ha ez a kickstarter project eléri a megadott összeget, kiadnak 4 könyvet, amelyek történelmi feljegyzések angol fordításait tartalmazzák a vámpírokkal kapcsolatban abból a korból, amikor a vámpír mítosz elterjedt és még hittek is benne.


[link]

2022. nov. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
35%
Lehet itt hisztizni kérdező, de attól még mese marad a mese.
2022. nov. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!