Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy földönkívüli eredetű élőlény csontjai vannak nálam?

Figyelt kérdés
Megmutattam a biológia tanáromnak is, de ő sem tudta megmondani, hogy milyen állat csontjai lehetnek, tehát a tudomány sem tudja azonosítani az élőlényt. Akkor ez egy bizonyíték a földön kívüli eredetű életre. Na?
2022. aug. 22. 09:15
1 2 3 4
 11/37 NTBS ***** válasza:
33%
A biológia tanárod tudása nem a teljes Tudomány ismerete. Vidd el valahova és vizsgáltasd meg. De elképzelhető, hogy igazad van.
2022. aug. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan igazad van, az említett csontok legalább annyira földönkívüli, mint az, hogy te vagy a Világegyetem szellemileg legfejlettebb, legokosabb egyéne.

Az pedig, hogy földönkívülié volt az említett csont, jelentheti azt is, hogy azok egyikéé volt, akik a Sziriuszról ide tántorogva megteremtették az emberi fajt.

2022. aug. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
12 - Nincs értelme a hozzászólásodnak... Átfogalmaznád értelmesre pls?
2022. aug. 22. 13:20
 14/37 anonim ***** válasza:
91%
#13 Hogy mi van a képekkel te kretén? Az hogy töltsd fel közszemlére és akkor kielemezzük, több szem többet lát alapon.
2022. aug. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy remek hír, megyek is aludni.
2022. aug. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
49%

8-as nem néztem tul sok amerikai filmet.


Ha ez igaz lenne amit irtal a biologia tanarnak kutya kotelessege lenne kihivni a rendoroket.


Mert egyreszt ha regeszeti asatasi teruletrol loptad a csontot ami netalantan emberi csont csak nagyon-nagyon regi akkor lehet egy nagyon regi jarvany miatti tomegsir is ergo kozegeszsegugyileg is necces magyaran akkor nemcsak a rendorseg ugye lenne hanem a NEBIH-e is ha olyan jarvany miatt astak anno tomegsirt. Masreszt egy biologia tanarnak felteteleznie kell hogy nem az uzsonadbol szedted elo a csirkeszarny csontjat. Mert a leirasod alapjan nem kis csontrol van szo. Azt is feltetelezhetik hogy kegyeletserto voltal es kiraboltal egy sirt. Sot lehetne meg sorolni neccesebbnel neccesebb dolgokat is.


Szoval az allitasodat onmagadbol indulva alkottad valojaban onmagadrol. Te nezel sok amerikai filmet.


Jeleztem hogy manapsag mar tobbmindent meg lehet allapitani egy csontrol nem csak azt hogy milyen csont, hanem azt is hogy mennyi eves esetleges betegseget es esetleges bantalmazast is.


Ezzel jeleztem hogy mar szimpla dns-bol is tobbmindent tudnak, egy csontbol meg ugy ergo te nezed hulyenek az ertelmisegieket, utalod oket es ezert kitalaltal egy ilyen kerdest.


Egy biologia tanar ilyen szituacioba egybol hivja a 107-et es az igazgatonak is jelzi hogy a diakja ketes eredetu csontot hozott be orara. Kozben kikerdez hogy honnan szerezted a csontot.

Necces vagy kerdezo. Es tuti szaz az is hogy gyerek sem vagy hanem egy utalkozo felnott aki utalja az ertelmisegieket.

2022. aug. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy valaki biológus még nem biztos, hogy csontok alapján be tud azonosítani egy fajt.

A biológia tudománya annyira szerteágazó, hogy nem tud egy ember minden tudást a fejében tartani.

Ha megmutatod pl. egy botanikusnak, akkor ő sem valószínű, hogy azonosítja. Ettől még nem állt meg a tudomány.

2022. aug. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
49%

hát ez tényleg nem játék!!!

biztos h nem mutattad meg a biosz tanárodnak,mert ő bizony hívta volna a rendőrséget.


most mutasd meg biosz tanárodnak és ha valóban nem tudja beazobosítani akkor hívjátok a rendőrséget.


amúgy egy biosz tanárnő értesített volna egyetemeket h vizsgálják ki stb.


az én töri tanárom a national feographikot hívta ki egy fába szorúlt kutya tetem miatt. azért is kijöttek és kivizsgálták.


szóval...


ide tudod küldeni amúgy a képet vagy írj privátba. megadok egy e-mail címet, elküldöd a képeket és én meg feltöltöm. akár egyetemeket is felereshetek.


[link]

2022. aug. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%
17-es ezt már nem is akartam neki írni. Nyilvan biologus es biologus kozott is van kulonbseg. Csak akik nem ismerik a biologia szakmai agait azok ugyanugy egy kalap ala veszik oket. 16-os vagyok.
2022. aug. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:

"Ha ez igaz lenne amit irtal a biologia tanarnak kutya kotelessege lenne kihivni a rendoroket."


Aha, akkor ha a cipésznek viszek be olyan cipőt, amit ő még nem látott, neki is hívnia kell az FBI-t, ugye?

Meg ha a péknek olyan péksüteményt, amit ő nem látott, rögtön értesítenie kell a nemzetbiztonságot. Jót nevettem :D

2022. aug. 22. 17:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!