Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Kisért egy démom harmadikos...

SoftieUwU kérdése:

Kisért egy démom harmadikos korom óta, és nem tudom eltüntetni!! Nem én idéztem meg hamem az egyik barátnőm de ő viszont nem látja a démont. Hogyan küldhetném vissza? Vagy egyáltalán vissza lehet küldeni?

Figyelt kérdés

Piros szeme van és folyamatosan vicsorog mintha meg akarna enni, és halandzázik nekem viszont én nem értem.

Nagyon sürgősen kérném a segítségeteket!!



#idézés #démon #Démonok visszaküldése a túlvilágra
2022. márc. 13. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ellenkérdések

- Miért csak most írod ki ezt?

- Miért téged zaklat az idéző helyett?


Mégha igaz is lenne, a legtöbb ember már évek óta egy pánikbeteg ideggörcs lenne és a körülötte levők nem hisznek neki.

2022. márc. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Tagadd meg!

A démonok a bennük hívőket szeretik sanyargatni, az őket megtagadóktól menekülnek (mint az ördög a tömjéntől).

2022. márc. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Humor Herold ***** válasza:
Nem kell visszaküldeni...csak elküldeni hogy vicsorogjon másra és halandzsázzon másnak, mert téged már nem hat meg és nem is érdekel.
2022. márc. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon sürgősen keresd fel az iskolapszichológust!
2022. márc. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sürgős, de az írásod alapján évek (a gyakori szabályzata alapján 8 éve) van veled.

Miért lett most hirtelen sürgős?

2022. márc. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szkeptikusokat rendszeresen megszálljaa troll démon, azért írnak ki annyi marhaságot. Csak az a baj, hogy se nem érdekes, se nem vicces.
2022. márc. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Kétezer éve Jézus a leghatékonyabb démonűző. Keresd fel. vagyis kutass az újszövetségben.

Amúgy pedig hiába űződ el, mert ha kicsit rendbe jössz , azt megérzi és hetedmagával tér vissza. Kivéve, ha addig valaki be nem tölti az üresen maradt helyét benned. Na és ki lenne erre alkalmas? Na ki?

Igen, Jézus, még mindig.

Ja, ja, ja... szerinted csak egy szentfazék vagyok, aki nyomatja a Jézus dumát.

Lelkem rajta. Ez az egy módja van, ami hatékony.

Mondjuk van még egy módja, de az inkább lutri, 50-50, hogy bejön. Ez pedig így hangzik:

,,Menj ki belőle ördög, mert én akarok bele menni" Vagy valami ilyesmi szöveggel bármelyik srác el tudja űzni, ha elég erős a hite.

( Feltéve, ha lány vagy)

Erre pedig itt a forrás anyag:

https://www.youtube.com/watch?v=Wamrq9f500I

2022. márc. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kretens ***** válasza:
Valami hipnagóg halucinogén reakciót vált ki belőled.Ez nem jelenti azt hogy mentálisan beteg lennél hanem környezeti hatások is kiválthatják.Sok anyag vesz minket körbe és sokan nincsenek is tudatába hogy mi mindenre érzékenyek.Ez lehet növényi illatanyagok élelmiszer-összetevők különböző zajfrekvenciák stb stb.Legjobb példa erre például amikor még a folyók nem voltak leszabályozva és sok volt a mocsaras terület és a bomlás során ritka gázkombinációk is összeálhattak amik halucinógén reakciókat váltottak ki.De ugyan igy előfordulhat környezetszennyezés álltal is.
2022. ápr. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!