Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van itt aki az utóbbi pár...

Van itt aki az utóbbi pár hónapban támadott már meg vérfarkas?

Figyelt kérdés

Kutatáshoz gyűjtök információt.

Merre felé történt az eset, hány órakor? Milyen magas volt? Az időjárás milyen volt? Hogyan végződött az eset?

Egyszóval minden részlet érdekel.



2021. nov. 1. 19:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Vámpírként éjszaka szoktam túrázni a Gerecsében, ott időnként találkozom nagyképű vérfarkasokkal, de az Egyezség miatt kerülik a testi bántalmazást.
2021. nov. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
covid óta egyet nem láttam
2021. nov. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
engem sajnos. alig tudtam elmenekülni. 2 hónapja történt este 9 körül sétálgattam az erdőhöz közel a Bükkben , vizelnem kellett épp egy fánál voltam és előreugrott egy.
2021. nov. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Viperahal-42 ***** válasza:
100%

Hát megtámadni nem támadott meg, de éppen mentem hazafelé és egy Budai aluljáróban sétáltam át.

októbEr. 6.-án történt 21 órakkor.

Az aluljáró látszólag teljesen kihalt volt. Valahol a Bach csomópontnál volt ha jól emlékszem. Ám mielőtt kiértem volna megláttam egy vérfarkas árnyékát a falra vetülve. Sajnos magát a vérfarkast csap egy pillanatra láttam a szemem sarkából.


Megkérdezte suttogó gonosz hangon " Tudod mi az az E621? " Aztán elszaladt miközben vérfagyasztó módon olyan hangot adott ki, hogy

" OOOWOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO "


Miért kérdezte ezt egy vérfarkas? Vajon mit jelent ez, hogy e621?

2021. nov. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nahát! Ilyet még nem hallottam. Az e621 az a nátrium glutamát nem? Lehet azzal mérgezik a vérfarkasok az emberiséget, úgy hogy az emberek ételeibe juttatják?
2021. nov. 1. 20:28
 6/13 A kérdező kommentje:

#3

és mikor megijedtél tőle nem vizelted le?

2021. nov. 1. 20:32
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
A drog az rossz, éérteem?
2021. nov. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
6# vizelés után láttam meg. szerencsére el tudtam menenkülni. nyilvánosság előtt nem mert támadni
2021. nov. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
77%
Felvilágosítanátok, hogy mit értetek vérfarkas/vámpír alatt?
2021. nov. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%
Az E621 többek között egy furry weboldal.
2021. nov. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!