Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tényleg létezne a túlvilági...

Tényleg létezne a túlvilági üzenet?...

Figyelt kérdés

soha nem gondoltam volna, de megtörtént velem az alábbi dolog:


Pár nappal ezelőtt, úgy ébredtem fel, hogy a bal alkarom fájt egy kicsit. Kimentem a fürdőszobába és megnéztem fény alatt, azt láttam, hogy pirosas véraláfutások vannak rajta, olyanok, mintha valaki erős marokkal megszorította volna, mint egy kéznyom. Nem tudom hová tenni a dolgot. Valaki esetleg tapasztalt már hasonlót?, mert én nagyon nem tudom hová tenni. Túlkombinálni sem szeretném ezt, de történtek dolgok az életemben az elmúlt hónapokban, amik hát számomra érthetetlenek, de ez már eléggé ijesztő volt.


2021. szept. 16. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Elképzelhető, hogy létezik, viszont ezt hogy bizonyítod tudományosan alátámasztva?
2021. szept. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Laylah ***** válasza:
81%
Anyám halála után, a temetése előtti valamelyik napon eljött a családunkhoz elbúcsúzni. Én nyitott vagyok ilyesmi dolgokra és addigra tapasztaltam már egy-két dolgot, így engem elért ébren is, hogy elköszönjön, pedig szerintem nem voltunk olyan jó viszonyban, legalábbis én egy könnycseppet sem ejtettem érte sem akkor, sem azóta, sokkal felszabadultabb vagyok. Ugyanaznap éjjel a két tesóm és apám is azt álmodták, hogy eljött hozzájuk elköszönni.
2021. szept. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2021. szept. 17. 12:06
 4/6 A kérdező kommentje:
Az én Édesanyám is nemrégen halt meg.
2021. szept. 17. 12:07
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem előfordulhat.

Valami más paranormális nem történt a házban vagy veled?

Én egyik reggel azt vettem észre hogy karmolások vannak rajtam de nem karmolt meg macska meg semmi más meg nem nagyon hagy ilyen karmolást ,kicsit félek is..

2021. szept. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tudi333 ***** válasza:
100%
Akár saját magadat is megszoríthattad csak nem emlékszel rà. De el is kóborolhattál olyan helyre álmodban, ahová nem kellett volna. :) Van ilyen.
2021. szept. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!