Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Itt hazánkban ilyen sok a...

Girlll3 kérdése:

Itt hazánkban ilyen sok a mentális beteg vagy tényleg van szellemvilág?

Figyelt kérdés
Környezetemben is, akikkel beszéltem, azok zöme tapasztalt túlvilági dolgokat, pedig normális emberek, tudtommal mentális zavarok nélkül.

2021. júl. 18. 11:30
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
50%
9es. A 6os és a 8as külön ember.
2021. júl. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Grimfox ***** válasza:
100%
Lehet, nem tudom megmondani, amíg anonim írnak. Remélhetőleg nem sértettem meg sem a hatost, sem a nyolcast.
2021. júl. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
23%
Léteznek szellemek. Ezt mindenki megmongya. Én se láttam sosem, de tudom hogy léteznek. A kutyám szokta látni. Bámulja időnként a semmit, olyankor büdiket fingik. A démon megszállja
2021. júl. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
18%
13, a kutyák a mikroszkópikus baktériumokat is ugatják, bámulják. Sokan meg rögtön azt hiszik valami szellemet látott a kutyája, közben csak a szúnyogot bàmulja.
2021. júl. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Vannak, akiknek jó hallásuk van és van érzékük az énekléshez, másoknak meg nem. Ők másban jók. Ez is ilyen lehet, kiélezettebb az érzékelésük az ilyen jelenségekre, ám az is lehetséges, hogy több olyan helyen volt szerencséjük megfordulni, ahol a furcsa jelenségek eleve gyakoribbak.

Vagy vannak ugye a berögzött szkeptikusok, akik azt is tagadják, amit a saját szemükkel láttak, ha az nem fér bele a materialista világképükbe. A családomban is volt ilyen.

2021. júl. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
15, ez ugyanúgy fordítva is igaz. Vannak a megrögzött ezotériások, akik mindenben szellemet látnak. Igaz a tudományos oldal is elég makacs tud lenni időnként bizonyos témákban.
2021. júl. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Én "ezotériás" vagyok, mégsem látok mindenben szellemet. Először én is próbálom megkeresni a racionális magyarázatot. Ennek ellenére történt velem sok olyan dolog, amire nincs reális magyarázat. El kell fogadni, hogy vannak jelenségek, amiket ma még nem értünk és nem tudjuk műszerrel mérni őket, de ez még nem kizáró ok azok létezésére. Én kíváncsisággal állok a tapasztalatok előtt. Nem értem ezeket, de ezért még nem zárkózom el tőle.
2021. júl. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

"[..] vagy azokat, és azok hitelességét, akik tapasztaltak ilyen dolgokat"


Ha már a hitelességről beszélünk, azt bizonyítani is kell. Azzal teheted hitelessé a tapasztalásod, ha fel tudsz mutatni másoknak olyasvalamit, ami alátámasztja kijelentésed / történeted.


De nyitottak vagyunk az újdonságra. Szerinted milyen teszttel lehetne bizonyítani mindenki számára a "természetfelettit"?


"Először én is próbálom megkeresni a racionális magyarázatot. Ennek ellenére történt velem sok olyan dolog, amire nincs reális magyarázat. El kell fogadni, hogy vannak jelenségek, amiket ma még nem értünk és nem tudjuk műszerrel mérni őket, de ez még nem kizáró ok azok létezésére."


Jól összefoglaltad. A probléma ott kezdődik, hogy ésszerű magyarázat hiányában az emberek kizárólag a természetfelettire képesek gondolni.

2021. júl. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
100%
Kérdező! A legjobb helyre jöttél megkérdezni. 😂😂😂👨‍⚕️
2021. júl. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nem mindegy hogy mentális beteg, hallucinál vagy valódi képességei vannak. Elég valószínű, hogy több a mentális beteg.
2021. aug. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!