Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mitől lehet az, hogy lekapcsol...

Mitől lehet az, hogy lekapcsoltam a lámpám, erre bekapcsolt a tévém magától? További részletek lent.

Figyelt kérdés

Szóval egy 5 perce aludni készültem. Az ágyamba feküdtem és le akartam kapcsolni a lámpámat az irányítójával (azért távirányítós, mert színt lehet rajta váltogatni, meg zenét rácsatlakoztatni), ami egyáltalán nincs összefüggésben a tévéirányítóval. Nem hasonlítanak semmiben, nem lehet köztük kötelék, hogy irányítság egymást. Amikor megfogtam a lámpakapcsoló irányítót és megnyomtam rajta a lekapcsológombot. A lámpa lekapcsolt, de a televízió pedig csak úgy magától bekapcsolt. A tévéirányító a földön volt eközben és nem is volt fejjel lefelé fordítva, nem nyomta meg senki. De a tv mégis bekapcsolt...

Szórakozni, senki sem szórakozhatott, mert minden tv más és más márkájú, nem jó egyik televízióirányító sem az én tévémhez, csak amit kaptam hozzá (most néztem meg).


Mi történt? Miért kapcsolt be a tv, és főképp mitől?



2020. ápr. 19. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

" nem lehet köztük kötelék, hogy irányítság egymást."

Én ebben nem lennék biztos...

2020. ápr. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Csak a tv szelleme lehetett, mert a lámpáét pont lekapcsoltad.
2020. ápr. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Valoszinuleg a lampa taviranyitojanak a frekvenciajat a televizio a sajat kapcsolojanak erzekelte
2020. ápr. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
A kisérletet hányszor ismételted meg, mi lett az eredménye?
2020. ápr. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
45%
Ez Szent Jupiteri Televizosz volt, a feltámadt tévék naprendszer-istene. Minden milliárdodik évben kiválaszt egy szerencsés embert, akinek bekapcsolja a tv-jét, és akkor teljesül be a jóslat, ha az illető kiírja GYK-ra is ezt. Amúgy meg vélhetően a nem túl bonyolult infra frekvencia hatott a tv-dre.
2020. máj. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!