Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A démonok nyelve tényleg a...

A démonok nyelve tényleg a lilim? Vagy ez más? Lehet ezt a nyelvet tanulni?

Figyelt kérdés
azokhoz a válaszolókhoz szolnék, akik poénosnak gondolják általában magukat, hogy nem fog érdekelni a trollkodásuk. Leírhatod tőlem a hülyeségeidet, de figyelmen kívül fogom hagyni, magyarul idődet pazarolnád.

2019. szept. 16. 13:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%

A lilim és a latin.


Múltkor láttam egy nyelviskola kirakatában, hogy szeptembertől alapszintű lilim tanfolyamot indítanak.

2019. szept. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

lol-om, nem lilim.


Azért próbálj meg hollywoodból ellesett mélyített torokhangon hörögni, hátha berekedsz.


Ki a franc találja ki az ilyeneket?

Hogy aztán mint piros ruhás nő végig szaladjon a sok lelkisebzett fiatalon.


Sehogy sem lehet megtanulni.

2019. szept. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem ismerjük a démonok nyelvét, így tanulni sem lehet. Bizonyos mondatokat ismerünk, amik elvileg démon nyelven vannak. Hogy tényleg így van-e, azt nem tudom, de a lényeg, hogy működnek. Erről a lilimről meg még sose hallottam, de rákerestem és látom, hogy az egyik témával kapcsolatos sorozatban volt. Ugye tudod, hogy a sorozatok/filmek szinte semmi valósat nem tükröznek ilyen témában?
2019. szept. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Énoki az alapnyelvük, tanulható
2019. szept. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem szégyellem bevallani, nem vagyok otthon a témában kicsitsem, és életemben először ténylet egy sorozatban hallottam. Mivel sok más valódi abban a sorozatban, gondoltam a Lilim nyelv se különb, és létezik. De ezekszerint tévedtem. Köszönöm az értelmes válaszokat!
2019. szept. 16. 16:50
 6/11 anonim ***** válasza:
25%

Energiakommunikáció.

Hozzám már beszélt démon magyarul.

Vagy csak az elmém fordította magyarra, nem tudom, nem számít.

2019. szept. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Igazából te pazarlod az időt. Megtanulsz egy hülyeséget, ami semmire sem jó. ÉN amúgy Latinul szoktam hörögni meg suttogni.
2019. szept. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
11%
Jól hangzik, a művészetben tényleg csodálatos. DE NEM VALÓSÁG!
2019. szept. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Föld körüli kollektív tudathálóra van mindenki csatlakozva tudatosan vagy anélkül,de onnan lehet letölteni információkat,továbbá minden entitás szabadon közölheti mondandóját bárki és bármi felé,belehallgatózhat,beledumálhat,eszmecserét folytathat,mert a nyelv nem akadály..ha asztrálban onnan hallgatózol még a madarakat és fákat is értheted....a démonok nem magyarul csevegnek..
2019. szept. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%

A démonok nem csevegnek,csak teszik azt amik. (amiére vannak)

Ha folyton magadban(magaddal) is beszélsz, mikor valamelyik felülketekedik benned, nem ő beszél, csak te agyalsz:

A démon csak a természet jól működő rendjétől elrugaszkodott gondolat.

2019. szept. 17. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!