Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ez lehetséges? Kérlek ne...

Ez lehetséges? Kérlek ne nézzetek hülyének, én ezt így gondolom.

Figyelt kérdés

Most lettem közép iskolás és van egy osztálytársam. Valamiért nagyon ismerős volt, de ő Miskolcról jött, tehát nem ismerhettem, mert még nem jártam ott. Nem nagyon beszélgettünk, de egyre jobban azt veszem észre a tetteiről, hogy ismerősek. Deja vu érzésem volt. Mintha láttam volna már ezeket megtörténni, amiket csinált.

Például ahogy feldobta a tollat és elkapta, ezt már láttam valahol, meg amilyen módszerrel bekötötte a cipőjét, de nem foglalkoztam vele. Ami viszont nagyon furcsa volt, az az, hogy véletlen neki mentem, bocsánatot kértem, erre ő megfodrult, mosolygott és ezt mondta, " Semmi gond, haver.".

Pedig nem is vagyunk haverok. De ez nagyon ismerős volt. -Mintha ezek már velem történtek volna meg. Ne nézzetek hülyének, de lehetséges, hogy ő az én előző életem?



2012. okt. 27. 20:45
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
63%

A "Deja vu"-re itt van az uncsi materialista magyarázat.


Az emlékezetedben felidézési folyamat generálódik, és abban a pillanatban, amikor észleled a dolgot, egy emlékképed is keletkezik róla. Így azt hiszed, hogy már láttad korábban az eseményt, és visszaemlékeztél rá - pedig valójában akkor keletkezett az az emléked.


Az emberi agy nem olyan tökéletes adattároló, mint egy RAID 6 technológiával ellátott merevlemez-bázis.

2012. okt. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
89%
* Előző vagyok: megjegyzés, én is tapasztaltam már, legalább tucatnyiszor.
2012. okt. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 A kérdező kommentje:
De amiket csinált, azokra úgy emlékszem, mintha én csináltam volna.
2012. okt. 27. 20:54
 4/62 anonim ***** válasza:
71%
Bocs ,de most tényleg leestem a székemröl röhögésemben. A reinkarnáció téma kamaszok társaságának hülyeségéböl ál majd. xD Elöző válaszoló: Lol xD
2012. okt. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
51%
Ő nem lehet a te előző életed. 2 különálló lélek vagytok. Max ismerthettétek egymást előző életeitekben.
2012. okt. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 A kérdező kommentje:
Akkor miért emlékszem a tetteire úgy, mintha én csináltam volna? Olyan lehet, hogy régen egyek voltunk?
2012. okt. 27. 20:58
 7/62 anonim ***** válasza:
64%
Ha létezne is elözö életed, akkor is az elözönek meg kell halnia, ahhoz, hogy újra meg tudjon születni. Még a lélekvándorlásban sincs olyan, hogy EGY lélek KÉT emberben EGYSZERRE lenne.
2012. okt. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 A kérdező kommentje:
Miért nincs? Lehet hogy van.
2012. okt. 27. 21:03
 9/62 A kérdező kommentje:
Miért lennék hülye? Ti nem tudjátok milyen, amiket ő csinált én már emlékeim szerint megcsináltam valamikor.
2012. okt. 27. 21:08
 10/62 Zsizsik666 ***** válasza:
Persze, persze, hagyjad, nemtudják, én is emlékszem erre, nekem is deja vu érzésem lett, ahogy olvastam.
2012. okt. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!