Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mit akar tőlem a világ?

Mit akar tőlem a világ?

Figyelt kérdés

Sorozatban jön a balszerencse. Vagy ha már ezó kategóriában vagyunk, akkor karma.


De tényleg olyan dolgok, amik a szokásos életemet alapjaiban rengetik meg. Még az előzőnek nincs is vége már csapódik be a következő. Eddig se tudtam hol a helyem az életben, most aztán még annyira se.


Nekem az kevés, hogy karma és el van intézve.


Mégis mi ez a sorozat?


2023. nov. 13. 20:29
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
0%
Azt vonzod magadhoz, amiben legmélyen hiszel és ami a karmád, a többiek csak eszközök csúnya szóval, a fejlődésedért, lehet hogy kellemetlen és nem is tudatos. Sok esetben rajtad múlik, mert javítasz vagy rontasz a helyzeten, csak nem veszed észre. Kérdezd meg magadtól, miért erre a megtapasztalásra van szükségem? Mert ha nem erre lenne szükséged, akkor meg se történne, nem lenne rá szükség.
2023. nov. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell beavatottnak lenni, magas fokon kell művelni az önismeretet hogy megértsed önmagad és hogy mi-miért történik.
2023. nov. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
75%

Mindenképp találd meg a hobbidat vagy a neked való munkát vagy a neked való bármit minél előbb. Még ha nagyon nehéznek is tűnik, de azzal foglalkozz ami IGAZÁN érdekel. Bátorság!

Mittudomén van 10 dolog ami érdekel. Oké, de mit szeretsz a legjobban? Ne azt csináld amit szeretsz, de csak második legjobban. Hanem az elsőt! Még ha először teljesen idióta gondolatnak tűnik is. De ha azt csinálod, megkapod a segítségeket. Persze azért olyan legyen amiből lehet élni is, vagy ha hobbi akkor meg ezen keresztül fognak jönni a lehetőségek. Azt kell csinálnod amire születtél.

2023. nov. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
69%
43, minta nekem írtad volna! :)
2023. nov. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 A kérdező kommentje:
43 Nekem ilyenem nincs sajnos. De ha lenne is, minden oldalról be vagyok falazva.
2023. nov. 16. 00:57
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!