Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mit jelenhet ez a zene a trolin?

Mit jelenhet ez a zene a trolin?

Figyelt kérdés

Csak spirituális emberek olvassák tovább:


—-



Utaztam a trolin és valaki hangosan elkezdte hallgatni azt a zenét amiben az van hogy “mielőtt végleg elmegyek kapsz egy képet rólam ha hiányzom ezt mindig nézheted szét is tépheted” és kb egész végig amíg utaztam ez ment. Amikor felszálltam pár percig nem volt semmi aztán a zene majd mielőtt leszálltam pár percig csend volt.

Fontos dolgok előtt állok mert valamim amit nagyon szeretek kérdéses hogy továbbra is velem maradhat-e, eddig csupa jó jeleket kaptam azzal kapcsolatban de ez most nem tetszik, egyébként lehet nem is foglalkoznék ezzel de most hogy egy hónapja idegeskedek valamin, elkeseredtem ettől.

Valaki aki tud ilyet esetleg rá tudna nézni hogy mire kaphattam ezt a jelet? Vagy aki nagyon érzi a dolgokat az mit érez ezzel kapcsolatban?



2023. aug. 17. 10:03
A kérdező szavazást indított:
Amiatt kaptad ami miatt aggódsz. Nem lesz jó vége annak, el kell engedned nemsokára.
Valami teljesen más miatt kaptad, amiért aggódsz az rendben lesz, de lehet rosszabb dolog fog történni mint amire gondolsz
Értelmezheted jó jelként is, leírom miért
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem félálomban voltál. Én is, mikor lefekszem, sokszor egy zene meg a fülemben, ekkor vagyok REM fázisban, sőt, sokszor még jobbakat is költök alvás alatt, mint ébren. Ez csak azért van, mert az agyam a kreatív gondolkodásra irányul, nem a tudatosra.


Magyarul, rohadt keveset alszol és ahelyett, hogy sok energiát szánna az agyad a tudatos gondolkodásra, próbál energiát spórolni azon, hogy éber álmot aludj és pihenhessen kicsit. Nem vagy se bolond, de Isten fia. Egyszerűen csak álmos.

2023. aug. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, mert le is videóztam és ott is hallható a zene.
2023. aug. 17. 11:26
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak egy zene. Nem kell többet belelátni.

[link]

2023. aug. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%

"Nem kell többet belelátni."


Ezt hiába magyarázod az ezós agyhalottaknak. Ezek m,ár azt is mindenféle elmeroggyant jelnek, misztikus kommunikációnak néznek, ha két oxigénatommal kevesebb jut a tüdejükbe, mint a troli sofőrjének...

2023. aug. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%

#2

Akkor a tökömért nem osztod meg velünk?

2023. aug. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Valami ilyesmit jelenthet:


"mielőtt végleg elmegyek kapsz egy képet rólam ha hiányzom ezt mindig nézheted szét is tépheted"

2023. aug. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Azt, hogy: Nagy magányomban álmodoztam rólad

Hogy egy napon visszajössz hozzám

Képek, amiket itt hagytál nekem

Egy emlék már, mely még mindig él

Ha rossz perceim vissza-vissza térnek

Ha véletlenül megtalállak téged

Nézlek, és én már semmit nem értek

Hogy búcsúzóul mért mondtad nekem

Mielőtt végleg elmegyek

Kapsz egy képet rólam

Ha hiányzom ezt mindig nézheted

Szét is tépheted

Mielőtt végleg elmegyek

Kapsz egy képet rólam

Ha hiányzom ezt mindig nézheted

Szét is tépheted

Négy szürke fal, egy rádió, egy asztal

Egy nagy trikó, ezt még tőled kaptam

Nézlek és én már semmit nem értek

Hogy búcsúzóul mért mondtad nekem

Mielőtt végleg elmegyek

Kapsz egy képet rólam

Ha hiányzom ezt mindig nézheted

Szét is tépheted

Mielőtt végleg elmegyek

Kapsz egy képet rólam

Ha hiányzom ezt mindig nézheted

Szét is tépheted

Mielőtt végleg elmegyek

Kapsz egy képet rólam

Ha hiányzom ezt mindig nézheted

Szét is tépheted

Mielőtt végleg elmegyek

Kapsz egy képet rólam

Ha hiányzom ezt mindig nézheted

Szét is tépheted

2023. szept. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 veterán vas ***** válasza:
100%

Szerintem ez pont annyit jelent, hogy amikor fölszálltál a trolira, akkor valaki éppen a Bikinit hallgatta.

Se több se kevesebb.



Egyébként ha valaki nyilvánosan a kelleténél hangosabban hallgat zenét, az nem "jel" hanem bunkósság. 😁

2023. szept. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én vagyok az, másik profillal. A kérdés kiírása után két héttel majdnem meghaltam de megmaradtam, szerintem amiatt hallottam a zenét akkor. A dolog amin aggódtam jól sikerült egyébként.
ápr. 1. 16:31
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze, áltasd csak magad.
ápr. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!