Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A reinkarnációban hívők mit...

A reinkarnációban hívők mit gondolnak az ismert emberekről, ők hogyan születnek újjá vajon?

Figyelt kérdés

Ugyanazt folytatják, vagy valami teljesen mást élnek meg?

Pl. uralkodók, híres tudósok, háborús bűnösök, tehetséges művészek


2023. aug. 15. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Érdekes lenne, ha mondjuk kiderülne valahogy az, hogy Kis Pista autószerelő szakmunkásképzős elsős Kiskocsordi lakos volt Hitler, Sztálin vagy Einstein😅
2023. aug. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Ugyan az emberek zöme szerint ugyanolyan életet élnek majd mint a közember, de ugye mi nem tudjuk mert nem ismerjük Kleopátra, Napoleon, Jingish Kán, Sorratész reinkarnációját lehet egydi NPCK voltak a világunkban, akik segítették az átlagemberek útját azzal hogy előrevitték a történelmet. Ki tudja
2023. aug. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14%
Újabb érv a reinkarnáció ellen
2023. aug. 16. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Ez attól függ, hogy mennyit teljesített az életútjából és mennyire viselte meg az élete. Az a baj, hogy a legtöbben összeroppantak és idő előtt meghaltak. Whitney H, Michael J, Amy W. Elméletileg a kihagyott részeket pótolni kell, de megviselés esetén pedig v.sz.l. nem akar ugyanarra jutni. Ez nagyon bonyolult téma és mi itt lent nem fogjuk teljesen biztosan tudni.
2023. aug. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
#4 Feltéve ha nem gyilkolták meg az általad felsoroltakat.
2023. aug. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Na igen, az az érem másik oldala. :-(
2023. aug. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

van egy ismertté vált eset, az ilyesmi, az oklahomai kisfiú, aki előző életében vmi hollywoody sikerember volt.

[link]

2023. aug. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én az egyik előző előző életemben ismert ember voltam, ez szinte 99% biztos. Nem tudom miért de már akkor is nehéz karmával születtem, amin végül nem tudtam felülkerekedni. A mostani életemben kicsit több betegséggel születtem, mint akkor és már megváltoztathatatlan gátló tényezők is vannak hogy ne tudjak megint elmenni... Kicsit ismert vagyok most is , de nem annyira mint előző életemben voltam. Nem tudom még mi lesz velem.
2023. aug. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez így szokott lenni, hogy egy erősebb élet után egy lájtosabb jön, hogy legyen idő feldolgozni az előző életbeli és ezéletbeli impulzusokat, ez együtt nagyon sok! Például ha valaki nagyon pörgős volt, az most lehet hogy kényszerpihenőre kerül, addig is magával foglalkozik, mert túlságosan a külvilágnak élt. Ha híres ember, ez nem változtat a tapasztalatain. Most nem biztos hogy az lesz, vagy csak egy idő múlva, mondjuk élete második felében. Életfeladat és karmafüggő.
2023. aug. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki többet bír, annak többet is adnak, ez is szinte törvényszerű.
2023. aug. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!