Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért van ez? Reinkarnálódtam?

Miért van ez? Reinkarnálódtam?

Figyelt kérdés

Anyám egy idegbeteg, rám és apámra állandóan köpködő, ócsároló, semminek nem örülő, rosszindulatú ember.


Állandóan kötőszködik, átkoz, stb, nem írom, mert vagy nem hiszitek el, vagy igen, de ide ki se férne.


A lényeg, hogy annyira undorító személyiség, hogy utálom. Ez van, többször sírtam miatta, mint nevettem. Mondom neki, hogy szeretlek... "Jóvan akkó"..


Ez lenne a büntetésem előző életemből? Ki tudom ezt valahogy deríteni? Esetleg meditáció? És azt hogyan kell? Csak éjfél körül tudnék meditálni, mert anyám mindenért hülyének néz minket.



2021. aug. 9. 16:21
 1/10 anonim válasza:
27%
Mi van ha azért születtél hogy észrevedd hogy tényleg hülye vagy?
2021. aug. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Tudi333 ***** válasza:
88%
Magadban kell valamit kezdeni ezzel kapcsolatban.
2021. aug. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De egyszerűen tényleg szar az életem. Anyámat meg senki nem ismeri... Üvöltözik velünk, utána meg felveszi a telefont egy idegennek és hirtelen kedves lesz..
2021. aug. 9. 16:48
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szívás...Javaslom keress két hobbit egyet amit szeretsz csinálni,lefoglal és egyet ahol kiengeded a gőzt.
2021. aug. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Odüsszeusz92 válasza:
Az biztos, hogy nem véletlenül azok a szüleid, akik. Tőlük kaphatsz választ az ezzel kapcsolatos kérdéseidre. [link]
2021. aug. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is valami nagy rosszat tehettem előző életemben az én életem sem fenékig tejfel
2021. aug. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Tudi333 ***** válasza:
Majd nagyobb leszel és elköltözöl es megoldva. Addig neg tojd le! :)
2021. aug. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Dehogy büntetés. Még a reinkarnáció se biztos, hogy létezik.
2021. aug. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Írj nekem privátba
2021. aug. 15. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez a leckéd. Látod hogy ez kell, hosz ennyire zavar és nem meditálsz mert érdekel a véleménye.
2021. szept. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!