Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Súlyos problémához nagyon jó,...

Súlyos problémához nagyon jó, tisztánlátó, parapszichológust keresek. Tud e valaki ajánlani ilyet?

Figyelt kérdés

2015. júl. 16. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Ja: A PARAPSZICHOLÓGIA HAZUGSÁG. NINCSENEK EREDMÉNYEI. KOMOLY PROBLÉMÁVAL FORDULJ VALÓDI SZAKEMBERHEZ, különben csak pénzt dobsz ki az ablakon!
2015. júl. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Missi_Key ***** válasza:
56%
nem CSAK pénzt dob ki az ablakon...ha valójában pszichiátriai eset, és nem valódi pszichológusz nézi meg akkor a végén még a kérdező is ott fog őrjöngeni az utcán letolt gatyával..
2015. júl. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Akár milyen ehhez hasonló kérdést látok azt írják, hogy nyisd ki a 3. szemedet. Hát rajta nyisd ki te is a 3 szemed akármit is jelentsen ez.
2015. júl. 17. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%

Én tisztánlátó és tisztánhalló vagyok,látom a múltat, az előző életeket. Tudom, hogy mi miért van.

Szívesen segítek.

Kati

2015. júl. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, egy elérhetöséget kérnék,priváltban.
2015. júl. 17. 09:10
 6/9 anonim válasza:
31%
Én Villás Bélát ajánlanám.
2015. júl. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Villás Bélával való találkozás nem járt sikerrel /sajnos/ tanítványaihoz irányított ,az egyik a felszentelt papjuk volt,meg is tette a tőle telhetőt, de sajnos nem volt eredmény,és "feladta".
2015. júl. 17. 17:04
 8/9 -ck- válasza:
82%
Kedves kérdező, légyszi, írd majd meg azt is, hogy mennyivel húztak meg az ilyen Lakos Katik és Villás Bélák. Mert ha mást nem is, azt tisztán látják, hogy mennyit tudnak a zsebedből kilopni, vigyázz velük.
2015. júl. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Pszichiátert, esetleg a pszichológiában is járatos lelkészt/papot érdemes felkeresni. Ezek szakmák és hivatások, ami azt jelenti, hogy a működésük olyan szabályok szerint történik, ami legalább valamennyire egységesítve van, így ellenőrizhatő. Ez sem garancia, de a "többi" zsákbamacska és nagyon rá lehet cseszni.
2015. júl. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!