Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » A tudósok megfejtették az...

The Lizah Reloading kérdése:

A tudósok megfejtették az öngyulladás rejtélyét! Az alkoholisták és a cukorbetegek a legveszélyeztetebbek?

Figyelt kérdés

Már rég hallottam, hogy tudósok megfejtették a rejtéjt, mely a spontán öngyulladást magyarázza.


A XVI.sz jegyezték le az első esetet, amikor egy faszéken ülő ember úgy égett el, hogy a szék és a lába sértetlen maratt, de a test elszenesedett. Mindenki kereste a magyarázatot, ami ebben áll : az „öngyulladás” legvalószínűbb oka az aceton lehet, amely bizonyos feltételek mellett felhalmozódik az emberi szervezetben. Ketózis (az aceton felhalmozódás) alkoholizmus, irracionális táplálkozás, és cukorbetegség esetén jelentkezhet.


Teljes szöveg: [link]


Most késztetést érzel arra, hogy leszokj a piáról és az irracionális táplálkozásról ? Cukorbetegek, ehhez mit szóltok? E szerin az alkoholista cukorbetegek a legveszélyeztetebbek, akik ráadásúl egyedileg összeálltott irracionális étrendel rendelkeznek ?


2014. márc. 16. 23:46
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

"Mondod te, én meg mást mondok, igazából mindenki mondhatja a magáét, nincs még rá konkrét bizonyíték"

Ha nincs rá konkrét bizonyíték, akkor nem lehet se elmélet, se hipotézis, se semmi. Ahhoz, hogy valami elméleti fázisba lépjen, és ne csak egy kósza gondolat legyen, kell valami "alapozás". Olvass mondjuk egy kis Bertrand Russellt.

"de nálad sokkal nagyobb elmék valószínűsítik a létezését"

1) Hülyeség. Mondj már legalább kettő ilyen embert!

2) Ez nem érv. Sőt, érvelési hiba. Azért, mert egy tudós vallásos, még nem lesz tudományosa elfogadott a vallás. ÉS nem lesz igaz sem(pedig igen sok keresztény, mohamedán, stb. vallású tudós van).

3) Te azt hiszed, hogy ZKF egy kvantumfizikus, de rólam "tudod" látatlanban, egy anonim oldalon, hogy egy ostoba senki vagyok? Haha. Vicces.

4) Az a szmájli a végére csak még ostobábbá tette az írásodat. Gratu.

névte2en

2014. márc. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

"Ne haragudj, de tudnál néhány példát mondani?"


Hogyne : Karl Haushofer, Maria Orsitsch, Sigrún, Gudrún, Traute, Heike (az előző öt a Vril Lányok), Dietrich Eckart . Tessék ez rögtön 7 példa :-)


"de rólam "tudod" látatlanban, egy anonim oldalon, hogy egy ostoba senki vagyok? Haha. Vicces. "


Bocs ha úgy érezted, nem akartalak megbántani, néha vannak jó meglátásaid is, de azért lássuk be nem vagy egy Einstein .

2014. márc. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Karl Haushoffer:

Egy ostoba náci, Hess egyik puszipajtása. Emellett az egész maszlag egyik fő terjesztője volt. Minden, csak nem nagy elme.

OM:

Nem hinném, hogy egyáltalán létező személy lenne. A Google semmi hivatalos forrást nem adott. Az ideírt válaszai alapján pedig épphogy a nagy elme ellentettje. Magyarul ostoba bolond.

Sigrún:

Sigrún (Old Norse "victory rune") is a valkyrie in Norse mythology.

Ehhez nincs hozzáfűznivalóm.

Gudrún:

Gudrun is a major figure in early Germanic literature that is centered on the hero Sigurd, son of Sigmund.

Ehhez sincs.

Traute:

Ez most komoly? Ennyi erővel irhattad volna azt, hogy "Péter", vagy "Jenő".

Heike:

Szintén. Ez egy név. Hasonlóképp írhattad volna azt, hogy "Dorottya", vagy "Csenge".

Dietrich Eckart:

Egy másik ostoba náci. Valami náci-megszállott vagy? Tudzommal Bécsben születtél... Emellett pedig szintén egy undorító alak, aki minden, csak nem nagy elme.

Igazi tudósokat nem tudnál írni?

névte2en

2014. márc. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
13# Jó, szerintem itt be is fejezhetjük, jó éjszakát :-) Azt gondolsz amit akarsz ...
2014. márc. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

"13# Jó, szerintem itt be is fejezhetjük, jó éjszakát :-) Azt gondolsz amit akarsz ..."

Szerintem ez pedig egyértelmű utalás arra, hogy nem tudsz érvelni :-)

2014. márc. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
A válaszaidból látszik 5 percet se szenteltél a témának, hogy utánanézz kik ezek, innentől meg felesleges bármiről is vitázni, okos enged szamár szenved ...
2014. márc. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

"A válaszaidból látszik 5 percet se szenteltél a témának, hogy utánanézz kik ezek"

A náciknak utánanéztem. Azon kívül, hogy a geológia fejlődésében segített egyikük, nem nevezhetőek nagy elméknek. A mitológiai alakokat ott lezártam, amint kiderült, hogy mitológiai szereplők. A keresztneveket pedig több ezer ember birtokolja- csak nem várod el, hogy mindegyikek utánanézzek? OM-nek utánanéztem; nem egy nagy elme(amennyiben egyáltalán él[t]).

névte2en

2014. márc. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Prödl Annácska most komolyan egy regénnyel akarod bizonyítani az öngyulladást? egyáltalán tudom mi az a regény? :-D a kérdező által belnkelt cikk sem ad magyarázatot erre ez ügyben nincs semmi újdonság.
2014. márc. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Leírtam pontosan minek nézz utána, ha eljutott volna hozzád ez az információ, tudhatnád hol nézz utána a keresztneveknek . De ha megint olyan minősíthetetlen stílusban fogsz válaszolni, mint a 13# válaszodban, akkor inkább ne is írj semmit .


"OM-nek utánanéztem; nem egy nagy elme(amennyiben egyáltalán él[t])


Hát a te elmédet többszörösen felülmúlja, és persze nem létezett, azért vannak róla fényképek ...

2014. márc. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

"Leírtam pontosan minek nézz utána, ha eljutott volna hozzád ez az információ, tudhatnád hol nézz utána a keresztneveknek "

Utánanéztem. Köszönöm a 10 perces fejfájdítást az ostoba félremagyarázásokról.

"Hát a te elmédet többszörösen felülmúlja"

Hehe. Pont úgy, mint te :D

"De ha megint olyan minősíthetetlen stílusban fogsz válaszolni"

Mi is a minősíthetetlen? Hogy megsértem kis lelked, AnnácsKA? Részvétem. De az igazság fáj.

névte2en

2014. márc. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!