Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Meg fogok halni? 20l

Meg fogok halni? 20l

Figyelt kérdés

Kiskorom óta beteg a szívem, gyakran vagyok rosszul. Tudja mindenki, hogy egyszer fel fogja adni, mert a tüneteim évről évre durvábbak.

Ma nagyon rosszul voltam, éjszaka kezdődött.

Délután mikor kicsit jobb volt, elindultam bevásárolni. Odafelé nem volt semmi gond, de visszafelé hallottam, hogy valaki lépked mögöttem. Félreálltam, hogy elengedjem, én nem bírok gyorsan menni.

De senki nem volt mögöttem. Betudtam a fáradtságnak.

Utána ismét hallottam, ahogy valaki követ, a talaj koppant a lába alatt, sietett. Ekkor már nagyon megijedtem.

Körbenéztem. Láttam, amint az út mellett le van taposva a fű (ami előtte még nem volt), és kb 5 méterre tőlem a bokroknál megláttam egy kb 2 méter magas, emberforma fekete arctalan alakot, ami lefelé halványodott, de nem tűnt el.

Megnyugtattam magam, h hallucinálok a fáradtságtól, de azért picit belehúztam. Ami követett, egyre közelebb jött, a szemem sarkából fekete foltként láttam.

Egyszer csak éreztem, amint a kezem után nyúl és megpróbálja megfogni azt.

Ezután majdenm elütött egy autó. Visszaléptem a biztonságba a járdára. Az alak is és a rossz érzés eltűnt.


Mi volt ez? Meg fogok halni hamarosan, ugye?


2014. jan. 6. 16:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
19%
Lehetségesnek tartom eltudom képzelni, hogy maga a halálangyala üldöz téged elvileg az ember megérzi a saját halálát mielőtt meghalna ezek az úgynevezett halál előjelei halálodnak. kapsz egy esélyt arra, hogy elbúcsúzz a szeretteitől. vagy csak egy figyelmeztetés arra, hogy a hibáidat helyre hozd. De a végén amúgyis meg kell halnod, ahogy mindenki.
2014. jan. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
42%
Ha majd négy év múlva elvégzed a nyolcadik osztály akkor jelentkezz kereskedelmi iskolába.A kajáltatás már most jól megy.
2014. jan. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
11%

De hogy hogy arctalan. Tarkója volt egyáltalán, vagy haja?

Vagy egyáltalán nem volt feje?

Vagy esetleg kapucnija az arcába volt húzva?

Vagy esetleg símaszkot viselt?

Nem értem az arctalanságot.

2014. jan. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
"Mind megdöglünk, csak nem egyszerre."
2014. jan. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Szecsői Tibor ***** válasza:
40%
#1 Most erőt veszek magamon, és eltekint a "grammarnaziskodástól". Ugyanakkor, tegyük fel, hogy amit a kérdező ír, igaz (mármint, ő tényleg átélt valami ilyesmit, a fáradtságtól tényleg lehet érdekes árnyalakokat hallucánálni, főleg a szemed sarkában; tapasztalat). Feltétlenül szükséges baromságokkal ijesztgetni? Na, ezért szoktam mondani, hogy az ezobioköko -dolgok lehetnek veszélyesek is.
2014. jan. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
18%
Ha tényleg igaz a sztori és láttad ezt a lényt, szerintem betudható a fáradtság és a stressz miatti idegkimerülés furcsa tünetének. Az biztos, hogy nem a halál angyala, és ha nem is a képzelet játéka, akkor valaki esetleg tényleg követ. Próbálj változtatni a napi rutinodon (pl. ha x időpontban y úton mész z helyre, akkor variáld meg, lehetőleg minél gyakrabban változtatgasd), kerüld a kihalt utcákat, ha elmész valahova, szólj valakinek, ha esetleg meglátod az illetőt valahol és úgy ítéled, próbáld lefényképezni, minden információt jegyezz meg vele kapcsolatban és az ezobullshitet meg felejtsd el. Ha valaki esetleg követne is (ami valószínűtlen) biztos, hogy erről a világról származik.
2014. jan. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Laylah ***** válasza:
90%
Jól értem, hogy meg akarta fogni a kezed, és akkor léptél le a járdáról és ütöttek majdnem el? Mert a helyedben én akkor megköszönném neki, hogy meg akarta menteni az életemet.
2014. jan. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Ez a lény hasonló az árnyékemberekhez, nézz utánuk, hasznos lehet.
2014. jan. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Közben sikerült megállapítani a problémát. Kezdeti depresszió okozta hallucináció. Mondjuk nem lettem nyugodtabb.

Teszem, ahogy hozzáértő ajánlotta, lefoglalom magam, pozitívan gondolkodom meg hasonlók.

Tegnap egész nap semmi nem jelentkezett. (kreatív lakásdekorálással foglalkoztam, hogy eltereljem a figyelmem)

Este azonban kevéssel azután, hogy lefeküdtem aludni, ismét jelentkezett a hallucinált lény. Most nem láttam, mert féltem megfordulni. Hallottam, ahogy valaki belép a szobába, megáll az ágyam mellett, és éreztem, ahogy bámul.

Egyszerre fáztam és lett melegem, görcsbe rándult a gyomrom, és féltem.

Pár perc után elmúlt.

2014. jan. 8. 14:00
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Csak szeretnéd, ha hallucinálnál csillagom. Ne félj, senki nem kerül a pokolba, és ha ezt meg kellett élned(a beteg szívedet), az azért van így mert ezt akartad magadnak.
2014. jan. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!