Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mik voltak a jelei hogy...

Mik voltak a jelei hogy érzékeled a Mátrix szövetszakadását a téridő kontiuumban?

Figyelt kérdés

Pár hónapja gondolkodok ezen, azóta olyan megmagyarázhatatlan dolgokat élek meg, amit addig elképzelni sem tudtam.

Ma pont ezen gondolkodtam amit kérdeztem, mire a kutyám az udvarban elkezdett egy pont felé ugatni az udvarban.Olyan félelemmel teli ugatás volt, majd morogni kezdett és a hátán a szőrt is felborzolta míg az épület egy sarkához ment.

Ami utána volt, nem tudom felfogni, egy 50-60 kg fából készült tárgy a falnak volt támasztva.Hirtelen mozogni kezdett a tárgy,mintha valaki láthatatlanul rángatta volna, majd a kutya egy iszonyatos félelmetes morgás közepette elfutott, ekkor a tárgy láttam ahogy eltávolodik a faltól imbolygott a a teteje a levegőben,faltól eltávolodva, alja a földön maradva, majd hirtelen elvágodott a földön.

Gyerekek sokat láttam már az életben de itt konkrétan alig akartam elhinni amit láttam.

Akinek volt már hasonló nehezen megmagyarázható élménye,leírhatná esetleg elmondhatná mire gondol miért történt vele.


2023. ápr. 27. 23:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. ápr. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Az, hogy nem írsz ki ide a gyk-ra ehhez hasonló f@sszságokat.Azok voltak a jelei
2023. ápr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Annak, hogy haluzol, annak mi köze van a mátrix-nak? XD
2023. ápr. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
*mátrix-hoz
2023. ápr. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
83%

Vedd fel legközelebb, köszi.

Addig meg kevesebbet szívj

2023. ápr. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Összeszinkronizálsz mondjuk 2 karórát, az egyiket arra a helyre teszed, a másik nálad van, és 1 óra múlva megnézed mit mutatnak.
2023. ápr. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 volus ***** válasza:
41%

Már írtam egy-két ilyen élményemről, keress rá.

De nem tudom, hogy ezt írtam-e

Télen, este negyed 12-kor szomszéd csajjal jöttünk haza, szakadt nagy pelyhekben a hó, a közeledő kocsik zaját is felfogta az a fajta hóesés. Odaérünk elénk,csaj megáll, néz, szól nekem: -nézd már!

Mondom, mit?

Hát a közvilágítási lámpa alatt állt egy magát láthatatlannak tudó valami, amire ráesett a hó és így valamelyest látszott a sziluettje. Na most vagy nem érdekelte, vagy nem foglalkozott vele, vagy nem érzékelte a havat, ami miatt kicsit látható lett. Magasságára már így nem tudnék tippelni, kb mint egy magasabb ember, 180-190 cm kb

2023. júl. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%
Blabla, nem érek rá ezzel foglalkozni, épp most szállt le egy ufo a kertemben.
2023. aug. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!