Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Látom a lelkeket, valakinek...

Látom a lelkeket, valakinek van erre nagyobb rálátása esetleg tapasztalata?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 24 éves vagyok és igazából kisgyerekkorom óta látok embereket, akik "nincsenek ott". Néha homályosan, mintha csak ember formát öltött gomolygó köd lenne, valamikor pedig kristály tisztán látom őket, annyira hogy a boltban bocsánatot kérek tőle hogy arréb tudna e állni mert haladnék. Vannak visszatérő alakok is, akik az álmaimban is benne vannak. Őszintén szólva sokáig azt hittem lehet skizofrén vagyok, viszont nem hallok hangokat, illetve néha látok elhunyt hozzá tartozókat (nem az enyémeket). Saját rokont gyerekkorom óta nem láttam, hála az égnek azóta senki nem halt meg a családban. Annó a nagybátyám halála után arra keltem fel hogy ül az ágyamnál majd mikor felültem ő adott egy puszit a homlokomra és azt mondta feküdjek vissza, nincs semmi baj. Ekkor 13 éves voltam és kb az egyetlen eset amikor interakció is volt. Múltkor egyik barátom elhunyt apját láttam mellette, ahogy a kezét ráteszi a barátom vállára.

Sose foglalkoztam ezzel igazán... Úgy gondoltam az ignorálás a megfelelő út számomra, félek a megitéléstől illetve sokszor attól is amit látok, néha nagyon negatív érzésem lesz egy-egy alaktól amit látok.

Van valakinek ebben tapasztalata? Lehet ezt kontrollálni, esetleg megszüntetni? Az interneten nagyon vegyes válaszok keringnek.


2023. márc. 1. 11:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
59%
Fel kellene keresni egy jó pszichiátert.
2023. márc. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
46%
Bocsi, de szerintem sürgősen orvoshoz kell fordulni. Még gyerekkorban ez elmegy, a gyerek sokmindent képzel meg mond is ami nem valódi, de ez... így... ezt kezeltetni kell.
2023. márc. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
10%

Része az életednek, évtizedes tapasztalatod van, senki nem fogja tudni jobban nálad, hogy kell kezelni az adott helyzeteket. Ignorálni talán a legjobb, ha nincs jelentősége.

Elő emberektől is kapunk negativ/pozitív benyomásokat. Ezek is csak emberek, ha valós, amit megosztottál.

2023. márc. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
63%

jó neked h ezek pozitív esetek voltak. nekem csak negatívak.

hogyhogy nem hallod őket?


a skizofrén hallucinációknál értlmelen minden.

pl. volt aki azt mondta h egy halott azt állította h ő a kékfény gyilkosai között van - és akiről beszélt az a személy világ életében jóságos volt. szóval értelmetlenek a halucinációk.

2023. márc. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
20%

Gyakorolj. Kezdetben gyakorolhatsz arra, hogy nézel egy videót youtube-on, és megpróbálsz csak a képre, majd csak a hangra koncentrálni, miközben ugyanúgy nézed.

Ezek az érzékelések is hasonlóak, csak szélesebb spektrumban. Gyakorolj arra, hogy csak a fizikai szemeddel láss, pl amikor boltban vagy, vagy csak nem fizikai érzékelést használj, amikor segítséget nyújtasz.

2023. márc. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
35%
5# ezt a hülyeséget honnan vetted? XD
2023. márc. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
6: mindenkinek más modszer válik be, akinek van képessége. Neked se tehetséged, se megfelelő felfogásod nincs. Ezért neked hülyeség, mint az analfabétának az olvasás.
2023. márc. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
64%
Szia! Ez redkivüli képesség! Gondolom, néha riasztó lehet.
2023. márc. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
62%

9# ha azt mondanám Dínókat látok, akkor is ezt mondanád? Hogy különleges képességem van, mindenki más "analfabéta" aki nem látja?


Attól mert sokan hisznek valamiben ami egyértelműen nincs attól még nem lesz valóságos...


Menj be a diliházba, érdeklődj kinek milyen tévképzete van, aztán szépen bólogass, hogy mind igaz és valóságos.


Itt ez az ember, akinek egyértelműen mentális baja van, de azt mondod neki, hogy ez normális? Szakember kell nem youtubeozni így meg úgy... 🤣🤣

2023. márc. 3. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
38%

12#

Hát Dunning Kruger effektus pont rád is igaz, meg az is igaz rád, hogy jó nagy pofával meg habzó szájjal magyarázol itt hülyeségeket.


Téged remélem látott már orvos. Ha nem, menj el a kérdezővel együtt. 😆

De ne ahhoz akihez eddig jártál, mert az sz#art se ér ahogy látom.

2023. márc. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!