Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » áldás, vagy átok a sok DEJA...

Hardboly21 kérdése:

áldás, vagy átok a sok DEJA VU érzés?

Figyelt kérdés
23 éves és életerös vagyok. a nyarat végig füveztem. a fü hatása alatt minden alkalommal dejavu érzéseim voltak. volt amikor vagy tizpercen keresztül folyamatos volt. tegnap este is megesett ez velem. én már kezdek félni. egyáltalán van rá okom félni??? melléteszem, hogy tisztán is vannak dejavu im de akkor ritkák.
2013. okt. 9. 07:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez már nem deja vu, ez a fű hatása. Abba kéne hagyni..
2013. okt. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
nekem is vannak dejavu-im, fű nélkül is, furcsa, hogy olyan mintha már átéltük volna a helyzetet... De soha nem értettem miért van ilyen érzésünk, ha még soha nem voltunk abban a helyzetben.
2013. okt. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor tisztán van dejavu az jó.

betépve inkább mellékhatás.

És rád fér egy 30 napos kender böjt.

2013. okt. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A deja vu áldás lehet, ha jól állsz hozzá. Ez csak rajtad áll.

A masszív füvezés átok.


Amúgy örülj neki, hogy nem egy jó kis halálfélelem vagy szorongás tört rád.

2013. okt. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta tudattal áldás,betépve átok.Le kéne állni.
2013. okt. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Kivancsi lennek hany valaszolo tapasztalt mar kendert elete soran... Kerdezo, 4 eve ' masszivan' fuvezem, es utoljara 8 evesen volt deja vu-m. Nem lehet osszefuggesbe hozni, valoszinuleg fu nelkul is rengeteg ilyen lenne nalad. Utolso, meg is milyen halalfelelemrol beszelsz? A futol nincs flashback mint az enteogen anyagoktol lehet, es az sem olyan, hogy biztosan lesz. Okod nem hiszem, hogy lenne felni, bar psziches problemakat felszinre hozhat ugyan csak mint barmilyen tudatmodosito ( akar az alkohol is ). Skizofrenia viszont komoly dolog, de maximum triggerelheti semmikepp sem okozhat ilyen problemat.


udv. David.

2013. okt. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez a ....-a agyad hatása az!
2013. okt. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.öszintén szolva tartottam böjtöt 2 honapig. akkor is megvolt a dejavu. hozzáálltam ugy, hogy tudjam irányitani vagy kezelni, de nemment. illetve van valami. mert néha lefekvéskor csukott szemmel elengedem a gondolataim és a fantáziám. egyszer csak bevillan egy kép, illetve esemény. de hozzáteszem, hogy éber állapotban vagyok. s 5 perc után mintha kitörölték vona a fejemböl. majd akkor eszmélek fel amikor abba a helyzetben vagyok. példa legyen, hogy a nyakamra tetováltattam persze betépve. az egész olyan volt mintha már átéltem volna. amikor meg a képet láttam a tetkorol akkor meg lehidaltam, hogy ilyen dejavum, még nemvolt. ugyértve, hogy :irányitott: dejavu
2013. dec. 16. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!