Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Átok ül rajtunk? Vagy csak...

Átok ül rajtunk? Vagy csak sima balszerencse?

Figyelt kérdés

2009 áprilisa óta ismerem a férjem. amióta vele vagyok csőcsből csődbe megyünk, semmi sem sikerül. mindig tervezünk, elindulunk jó irányba aztán nagyot zuhanunk. már félek élni. legutóbb az történt hogy egy autót vettünk amivel kisvállakozását elinditotta volna (mercedes sprinter), feketén már szállit is vele erre az este mközben Lengyelországból árút szállit, teljesen tönkrement a motor, csak úgy, az autópályán, újat kell venni ami nagyon sok pénz(amúgy a férjem kamionsofőr, amikor alkalmazva volt akkor is mindig balszerencse kisérte, vagy az autó romlott el amit vezetett, vagy a cég bukott be) igen, gondoltuk már hogy talán mással kellene foglalkozni, ezért megpályáztunk egy vidékfejlesztést támogató uniós pályázatot mert lehetőségünk van egy halastó kiépitésére, gondoltuk turizmusba kezdünk, erre tőlünk teljesen független okok miatt elbuktuk a pályázatot. a pályázairó cég egy szart sem érő munkát adott le.

lehet hogy zavaros, de ki vagyok készülve!

MI VAN VELÜNK?



2011. nov. 17. 19:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%

Ha balszerencse, akkor igen nagy.

Ha nem kamu, akkor átok (bocs, hogy azt feltételezem a kérdésedről, hogy kamu, de erre az oldalra elég sokan járnak trollkodni).

2011. nov. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Azt hittem csak mi vagyunk ilyen helyzetben.Én is gondolkoztam már,hogy lehet tényleg megátkozott valaki.Már írtam ki kérdést én is ezzel kapcsolatban. Mielőtt összejöttünk kettőnk anyagi háttere rendbe volt,aztán a párom munkahelyei mind megszűntek,fizetések elmaradtak.amikor összekerültünk,onnantól egy csőd az életünk.Anyósommal nagyon rossz a viszonyunk,és én is arra gondoltam,biztos megátkozott bennünket,mert semmi nem sikerül.Kitartottunk egymás mellett és talán,most már látom az alagút végét.Gondolkoztam a szakításon is,hogy így hátha neki rendbe jönne az élete,mert én vagyok rá ilyen hatással,de azt mondta hülye vagyok.Szóval egyszer biztosan beindul a szekér és hidd el más is van így.Kitartás.
2011. nov. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Mi is szerencsétlenek vagyunk mióta együtt vagyunk. Azt hittem csak én gondolkodok ilyen hülyeségeken hogy meg vagyunk átkozva...Már unom, nem szeretném ezt...
2011. nov. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek hogy irtatok!

bárcsak kamu lenne.

egy kislányunk is van, ő köt össze bennünket, és a szerelem ami még kettőnk között van. de ezen kivül tényleg nincs semmi pozitiv az életünkben.

mindkettőnk szüleivel rossz a viszonyunk, illetve megromlott mióta együtt vagyunk.

olyan dolgokra vagyok rákényszerülve amikről egész életemben azt mondtam hogy én? soha!


minden amit valaha kijelentettem az a visszáján valósul meg. igy van vele ős is.

2011. nov. 17. 20:25
 5/14 Ferry123 ***** válasza:
Ha átok levétel kéne és elfogadjátok egy sátánista segítségét írjatok privátot. Nem fogunk találkozni és nem kel fizetni.
2011. nov. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ferry, ásd már el magad ezekkel a baromságokkal.

kérdező, ez szívás, de most az ország nagy része ugyan ebben a kilátástalan helyzetben van

2011. nov. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nem Magzarorszagon elunk,a ferjem nme magyar, ugyhogy az altalanositas esetleg csak ugy allna meg a helyet ha azt mondanad "az egesz vilag ebben a kilatastalan helyzetben van":((
2011. nov. 18. 13:26
 8/14 anonim ***** válasza:
máshol sem rózsás a helyzet. külföldön is sok a munkanélküli...és vannak nálatok sokkal rosszabb helyzetben lévők is
2011. nov. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Nobunosi válasza:
Nálam olyan van hogy amióta együtt vok barátommal.. eléggé zura dolgaim vannak.. múltkor festem a szemem.. reggel suliba menet , a telefonom a waxon.. és leesett.. meg egyszer arra kelek fel valaki húzna le.. meg ma.. egyedül vagyok itthon, és leesett az egyik rajzom a szekrényemről, se szél se semmi... csak én.senki más..
2011. nov. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A magyar ember nem üzleti vállalkozásokra született faj. A magyar embernek alkotnia kell, nem pedig ügyeskedve lopnia. (Ezt nevezik üzletelésnek máshol.) Valami olyan dologba kezdjetek amit nem a pénzért csináltok, hanem az emberekért. A zsidók nekik tényleg való a kereskedés, csak nézd meg a történelmet. Viszont egy tiszta lelkű embert gátol a jó isten, hogy ily módon tartsa távol a degradálódástól. Szóval nem átok ez hanem útiránymutatás, mégpedig hogy ti rossz irányba mentek az üzleteléssel.
2011. nov. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!