Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hol és miben tartod a házi...

Hol és miben tartod a házi démont?

Figyelt kérdés

tánaolvastam ennek az idomítósdinak, hogy hogyan kell tartani az ilyen házi lényt, miután betőrtük. És elmondom, hogy egyáltalán nem vicces dolog, minden nagy idéző kategorizálta, meg idomítgatta és tanította az asztrál lényeket. Mind tartotta valahol. Alexis de Crowley is valamilyen fémdobozban tartotta őket, meg Salamon is azt hiszem, de sok más írás van, hogy ha nem használták őket vagy a napi feladatot elvégezték akkor visszaküldték a dobozba. Naná, hogy nem véletlen a Ginnes történet sem, nem véletlen hogy a folklor része. A szellem amit egy palackban tartanak.


Úgy szokták csinálni, hogy különböző kategóriájú szellemek vannak és azt más dobozokban tartják és ha el kell végezni valamit akkor aza dott démont veszik ki belőle. Azt hogy ne verjen le egy képet sem meg feleslegesen ne nyüzsögjön meg hallgassa a pletyiket a szobában csak úgy akadályozhatom meg, ha egy dobozban vagy ládában tartom.


Ti miben tartjátok a házi Démonotokat ? Speciális anyagból készült ládában ? Dobozban ? Milyen varázsigével teszitek bele? Ha kinyitjátok magától kijön ?


2010. dec. 14. 23:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én a nadrágomban, erős cipzár mögött.
2010. dec. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
én zöld színben :)
2010. dec. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Atyaúristen....
2010. dec. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Urnában van, a komód tetején. (anyósom). Nem szoktam kinyitni, ugyhogy nem jön ki (remélem legalábbis).
2010. dec. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
55%
befőttes üvegben.
2010. dec. 15. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
A beffőtes üveg az nem jó, mert Apu abban tartja a protézisét. Mindíg összetöri az üveget és akkor bármilyen másikba beleteszi amit talál a lakásban. Nem szeretnék kalamajkát másnak, hogy megszállja őt a démon, ezt megérthetiktek.
2010. dec. 15. 09:17
 7/18 anonim ***** válasza:
58%
Az ágyamban. :)
2010. dec. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%

Látom lelkesen jelented a kommenteket :D

Még mindig terápiát javaslok, egyszer be fogod látni :)

2010. dec. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
49%
Az anyám testében. Ha elvégezte a napi feladatát, bedugom az ágyba és ráhúzom a takarót.
2010. dec. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
51%
nem is tartok házi démont. mert hülyeség o.O
2010. dec. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!