Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötés után mással...

Szerelmi kötés után mással jön össze?

Figyelt kérdés

Csak olyanok válaszoljanak akik hisznek benne, és van tapasztalatuk.


Szerelmi kötésért fizettem egy pár hete , mert a férjemmel összevesztünk és időt kért. Erre ma összejött egy másik nővel. Átvert a mágus? Vagy mi lehet ez?


ápr. 22. 15:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
98%
Átvertek, csak kamu volt
ápr. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
81%

Én sok mindenben hiszek, elég spirituális beállítottságú egyén vagyok, de ezekben a kötésekben pont nem.


Szabad akaratot nem lehet befolyásolni semmivel.

ápr. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
22%
Isten nem engedte, nem müxik. Mint Bálák Bálám esetében.
ápr. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
27%
3+ Valszeg a korábbi kötéseid is az enyészeté lettek.
ápr. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
0%
3+Megérdemel a férjed egy normális nőt, aki nem bólógató bábot akar magának a pénzért és élő pénztárcának nézd, hanem egy őt szerető embert. Eleget szenvedett már.
ápr. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
58%
A szerelmi kötés nem működik. Vicc, hogy az egyértelmű példa sem elég ahhoz, be ezt belásd.
ápr. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Elképesztő hány ember nem tud értelmezően olvasni. Leírtam, aki nem hisz ebben, az nyugodtan olvasson tovább. Nem kell ide írogatni. Aki privátban írt, annak nem szeretnék válaszolni, mert nem szeretnék lejáratni senkit. Akik benne vannak az ezotéria ezen részében, azok nyugodtan írhatnak privátot, hogy mitől lehet, vagy ide is írhatnak. De adatokat nem adok ki ( bocsi aki ezért írt privátban).
ápr. 22. 18:39
 8/25 anonim ***** válasza:
57%

"Elképesztő hány ember nem tud értelmezően olvasni."

. Értem, amit írsz, csak lesz*rom. Ha hasznos választ akarsz, elolvasod azt is, aki nem veled ért egyet. Nem attól lesz valami igaz, mert olyan emberekkel veszed magad körbe, akik hisznek benne.


Értőn olvasni Te tanulj meg inkább: a szerelmi kötés nem működik, mint láthatod.

ápr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
54%
Tehát leírtál egy bizonyítékot, miszerint kamu az egész, majd ezek után azt várod hogy olyanok írjanak, akik szerint nem kamu. Hogy mi van?
ápr. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
72%
Egy nagy humbug ez a szerelmi kötés. Kis hülye 18 éves fejjel csináltam én is de a csávó mást vett feleségül
ápr. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!