Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Létezik olyan mágia/technika/k...

András157 kérdése:

Létezik olyan mágia/technika/kötés...amivel egy nyilvánvalóan rosszul gondolkodó embert arra ösztönöznek, hogy a másik oldalra álljon? Legyen a példa egy mogorva, hajthatatlan idős szomszéd és a telekvita. Szép szó, pénz..stb nem hat.

Figyelt kérdés

ápr. 16. 11:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem arra használod a mágiát, hogy magadat változtasd meg?
ápr. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
11. Minden jóra nyitott vagyok de új nekem ez az egész...
ápr. 16. 13:02
 13/20 anonim ***** válasza:
70%

Sok mágus boszorkány között jövök én.


Hipnózissal olyanra lehet rávenni valakit ami amúgy sem sérti az egót és nincsen a belső vágya ellen.


Példa, ha valakit arra akarsz rávenni hogy öngy1lk0s legyen, nem fogsz tudni rávenni, viszont ha van rá hajlama simán rávehető.


Direkt erős példával jöttem.

ápr. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
79%
Minden akarat megtörhető. Idő/ energia függvénye. Volt olyan ismerősöm akinek 7 évig tartott, hogy teljesüljön a szerelmi kötés. Addigra tört meg a másik ember akarata. De ha nagyon erős energiákkal dolgozol akkor önmagadba is kárt tehetsz. Igaz hamar sikeres lehet. Ezért a legtöbb mágus nagyon erős energiákkal ( démonokkal pl) nem hajlandó dolgozni. Visszaüt a mágusra is. Annyit meg nem ér a pénz.
ápr. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Ha gondoljátok, privátban kicsomagolom a témát annak, akit érdekel és honorálom is a megoldást, akár tanács lesz, akár személyes beavatkozás..
ápr. 16. 13:24
 16/20 anonim ***** válasza:
26%
Reméljük a hatóságok olvasgatnak itt is, és előveszik az öngyilkossági ügyek aktáit, és leporolják őket, mert nem minden az, mint aminek tűnik. Lásd: 13-as hozzászólást, ami ugyan finomítva van leírva, de pontosítanék-nem kell hozzá hajlam. Enélkül is működik. Sajnos, tegyük hozzá.
ápr. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
35%
16+ jah és nem kell hozzá hipnózis, elég ha az agykontroll magasabb szintjén van az illető. És kímondottan szereti a pénzt és szeret örökölni-lehetőleg gyorsan, mielőtt az illető nem ír végrendeletet..de abban az esetben is szóba jön ez, ha az "öngyilkos" illető túl sokat tud.
ápr. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
16-17, ne keverd ide a saját gondolataid
ápr. 16. 16:25
 19/20 anonim ***** válasza:
31%
Anonimj-tudok.
ápr. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerintem is van ilyen agykontrollos behatas. Van egy narci no rokonom, aki a kisugarzasaval eleri, hogy a kornyezeteben elok baromsagokat csinaljanak es azt is, hogy igent mondjanak a hulyesegeire...
ápr. 17. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!