Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan kell felajanlani az...

Hogyan kell felajanlani az isteneknek?

Figyelt kérdés
Valaki nem tudja hogy hogyan kell ezt csinalni, mivel nagyon kiszeretnem probalni de a pontos menetet nem tudom. Azt tudom hogy elmeletileg kell hozza oltar, de sajnos azt sem tudom hogy ezt hogyan kell elkesziteni.

2022. nov. 7. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
A te felajánlásod, tisztelet, hálakimutatásod. Te találd ki, mivel lesz szent a szívednek.
2022. nov. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28%

Fú, ha nem jól csinálod az nagyon véres lesz, mint egy rossz horror. Ha csak nincs a családban hentes vagy hóhér, akkor inkább ne is fogj bele!


Mit szeretnél neki ajánlani? Időt, pénzt?

2022. nov. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%

egyszerű

kiválasztasz egy istent/entitást

fogsz valamit (bármit ami szerinted tetszene nekik), és elrakod egy bizonyos helyre, ha van oltárra, vagy kehelybe, tálra, esetleg elégeted, folyóba dobod, elásod, elporlasztod és a levegőbe szórod (az elemeknek megfelelően)

kb ennyi

2022. nov. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%

Nem mindegy melyik istennek mit adsz, mindegyikhez más fajta áldozatot társítanak, pl Dionüszosznak a bor egyértelműen jó felajánlás, Anubis elvileg a dohányt szereti (mondjuk az sok entitás de nem mind) Aphroditénak csillogós dolgokat, vagy szerelemmel összekapcsolható növényt pl rózsát...

A méz meg tömjén füstölés mindig jó lehet felajánlásnak, plusz egyes Görög isteneknek énekelhetsz orphikus himnuszt (eredeti görög nyelven jobb) mivel azzal már energiát fektetsz az imádásába. Fizikai felajánlást akkor is érdemes tenni ha cserébe a segítségét kéred.

2022. nov. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!