Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Akik tudnak jósolni, megjósoln...

Akik tudnak jósolni, megjósolnátok nekem légyszíves mi lesz az ukrajnai háború vége, és meddig tart még?

Figyelt kérdés
2023. aug. 19. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

Tart ameddig tart.

Ez nem túl kielégítő válasz, tudom. De ebbe minden benne van.

2023. aug. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Az összes ilyen jós Washingtonban vagy Moszkvában tartózkodik jelenleg.

Amúgy addig tart, míg a nyugat nem vállal garanciát arra valamilyen formában, hogy Ukrajna soha nem lesz NATO tag.

Vagy addig, amíg valamelyik érintett félnél a főkönyvben a kiadások végösszege meg nem haladja a nyereségek végösszegét. Minden háború gazdasági jellegű ugyanis.

De a 2024-es amerikai elnökválasztás végéig biztosan eltart.

2023. aug. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Az USA elzárja a pénzcsapot és teljes mértékben kiszáll a háborúból, ha jövőre a republikánusok győznek, akkor erre lehet esély, itt kezdődnének meg az USA-orosz tárgyalások a hogyan továbbról. Az oroszok szerintem megelégednének az elfoglalt területekkel, továbbá egy orosz barát kormánnyal Ukrajnában, ennek a mostani helyzetet nincsze nincs sok esélye. Szóval az USA-tól függ.
2023. aug. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Addig tart amig vége nem lesz
2023. aug. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Amikor Washingtonból abba hagyják a pénzelését az emberöléseknek, az orosz agresszor pedig kivonul onnan!
2023. aug. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 hosszúhajú ***** válasza:
nekem egy asztrológiai oldalon másfél éve ugyanez volt a kérdésem. de letiltották. szerintem látták hogy még évek és nem akartak senkit sokkolni
2023. aug. 31. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amíg akad ukràn oldalon sorozható golyófogó. A katonai vezetès is így gondolkodik.
dec. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!