Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Jövőbelli Terhességgel kapcsol...

Jövőbelli Terhességgel kapcsolatban hozzáértő?

Figyelt kérdés

Lényegében eddig nem érdekelt hogy lehet e gyerekem vagy sem, mert nem gondoltam volna hogy lesz olyan férfi az életemben akivel jövőt tudunk tervezni és gyereket szeretnénk, cca. Fél éve rajta vagyunk a babaprojecten


Orvosilag telljesen rendben vagyok/vagyunk.


Régebben menses miatt szedtem fogamzásgátlót, nem figyeltem hogy pontosan vegyem be, volt hogy napok kimaradtak párkapcsolat és gyakori szex mellett, soha nem estem teherbe, sajnos volt olyan eset is amikor már nem tabiztam, csak óvszerrel védekeztünk kiszakadt és késöbb tudtam meg (peteérés alatt voltam).


Sokat szoktam Ingázni, kérdezni tőle és az évek alatt a lehetek terhes/állapotos illetve fogamzó képes vagyok e kérdésekre mindíg nem volt a válasz.


Attól tartok hogy az én eddigi "negatív rezgéseim" befolyásolják a választ én meg persze hiszek a válaszban és esetleg tudat alatt ez nyomást gyakorol a dolgokra.


Nagyon megköszönném ha valaki más is aki "foglalkozik" ilyennel megtenné hogy rákérdez, természetesen privátba leírok minden szükséges adatot ha kell



2022. dec. 22. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is ingáztam sokáig, Pestre jártam be, de ennek mi köze a terhességhez.
2022. dec. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért nem estéll még teherbe, mert nem minden szót írtáll két ellel.
2022. dec. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ikreid lesznek, a két ll miatt, ez már biztos.
2022. dec. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján hagyd el az "ingázás" dolgot ne kérdezgess tőle semmit, és nem kapsz negatív választ sem. Szerintem egy nőgyógyászati vizsgálat segíthet eloszlatni az aggodalmakat, ha tartasz tőle, hogy valamiért nem vagy fogamzóképes.
2022. dec. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!